Lampa wisząca do salonu

Ciekawe fakty i ciekawe pytania.
Awatar użytkownika
miranda_91
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2021, 11:52

Lampa wisząca do salonu

Post autor: miranda_91 »

Cześć wam. Chciałabym kupić nową lampę do salonu, a najbardziej podobają mi się wiszące lampy 3D. Co o nich sądzicie? Poza tym, że tego typu lampa jest idealna do żarówek LED, a przez to wydajna i energooszczędna, to według mnie bardzo ciekawie wygląda i mogłaby fajnie uzupełniać aranżację. Też tak myślicie?
łuska

Re: Lampa wisząca do salonu

Post autor: łuska »

Activejet ma bogatą ofertę lamp, sama sobie do salonu kupiłam lampę Nikita, bardzo mi się podoba, jest elegancka i stylowa, mój model ma 5 żarówek, daje dużo światła ________________________________________________________________________________________-
beataż

Re: Lampa wisząca do salonu

Post autor: beataż »

Lampa sufitowa led fanatycznie jest funkcjonalnym, a równocześnie efektowną propozycją na oświetlenie salonu. Zdecydowałam się na model ze strony https://www.cudownelampy.pl/lampy-sufitowe.html i to był strzał w 10. Znajdziesz w sklepie zarówno nietypowe plafony, jak również lampy typu kule i reflektory. Idealny dowód na to, że design może iść w parze z praktycznością.
Wikuś23

Re: Lampa wisząca do salonu

Post autor: Wikuś23 »

Dużo bardzo fajnych sklep z lampami z dużym wyborem różnego rodzaju lamp znajdziemy w internecie, sama ostatnio kupiłam tam oświetlenie do całego mieszkania, i udało mi się w jednym salonie wszystko wybrać. Po założeniu lampy które wybrałam, wyglądają jeszcze lepiej niż mi się wydawało.
ODPOWIEDZ