Literatura - co czytacie?

Ciekawe fakty i ciekawe pytania.
Awatar użytkownika
Jarmiła85
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2020, 5:44

Literatura - co czytacie?

Post autor: Jarmiła85 »

Kto z was lubi spędzać wolny czas na czytaniu książek? Ja nie wyobrażam innego sposobu na nudę. Może zdziwić was fakt, że to literatura naukowa jest moją odskocznią, ale po prostu bardzo się tym interesuję. Jakie rodzaje gatunki literackie są wam najbliższe? Koniecznie dajcie znać, bo jestem bardzo ciekawa:)
tęcza

Re: Literatura - co czytacie?

Post autor: tęcza »

Nie ukrywam, że kocham czytać i mam już swoją małą, prywatną biblioteczkę. Aktualnie czytam książkę Richarda Dawkinsa, ale planuje jeszcze zamówię tę pozycję https://www.taniaksiazka.pl/ksiega-tesk ... 32733.html . Mam nadzieje, że lekko i przyjemnie będzie się ją czytało, bo mam ochotę na lekkie odmóżdżenie po naukowych pozycjach.
Kaśka

Re: Literatura - co czytacie?

Post autor: Kaśka »

Tak naprawdę jeśli chodzi o samą literaturę to ja jakoś nie skupiam się na jednym gatunku. Za to gdy wybieram się do teatru komedia https://teatrkomedia.pl/ to już zawczasu przejrzę co danego jest w repertuarze. W sumie jeszcze nigdy nie zdarzyło się to, aby coś mi się nie podobało.
emil8322

Re: Literatura - co czytacie?

Post autor: emil8322 »

A jakie konkretnie tematy interesują Was, jeśli chodzi o literaturę? Widziałem, że wiele w literaturze można znaleźć informacji na temat mykologii. Czy to dla Was odpowiednia propozycja, aby przeczytać na ten temat nieco więcej? Sprawdźcie. Ja zerkam właśnie na zestawy growkit do obserwowania grzybów pod mikroskopem.

ustawienia modemu w orange
ODPOWIEDZ