Nowoczesna łazienka?

Ciekawe fakty i ciekawe pytania.
Awatar użytkownika
brunhilda_64
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2021, 10:33

Nowoczesna łazienka?

Post autor: brunhilda_64 »

Hej forumowicze. Spotkałam się z wieloma opiniami na temat tego, że łazienka wcale nie musi ładnie wyglądać, bo przede wszystkim powinna być funkcjonalna. Ja mimo wszystko dorwałam nowoczesne meble łazienkowe i powiem wam, że dzięki nim to pomieszczenie zyskało zupełnie nowy charakter. Jakie wy macie spojrzenie na ten temat?
łomza

Re: Nowoczesna łazienka?

Post autor: łomza »

ja sie cieszę ze nowoczesne urzadzenia takze oprócz tego ze sa funkcjonalne to dobrze wyglądają mam pralkę electrolux perfectCara, wzystko działa super, u nas chodzi non stop bo mam 3 dzieci więc jest co prac dlatego zależało mi na dobrym, wytrzymałym sprzęcie
adaś

Re: Nowoczesna łazienka?

Post autor: adaś »

Jeśli nie wiecie jak urządzić łazienkę to moim zdaniem warto sprawdzić inspiracje, który znajdziecie na stronie internetowej sklepu twojabateria.pl. Sporo tam ciekawych inspiracji, które moim zdaniem powinny wam pomóc w wyborze odpowiedniej łazienki.
andżela1

Re: Nowoczesna łazienka?

Post autor: andżela1 »

W organizacji całej łazienki z pewnością pomoże Wam hydraulik Zbigniew Dziomdziora Instalatorstwo Łódź: http://hydraulik-lodz.pl/ . Polecam bliżej zapoznać się z jego usługami. To naprawdę świetny fachowiec. Miałam okazję korzystać z jego usług przy remoncie i byłam bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ