Profesjonalna wycena samochodu

Ciekawe fakty i ciekawe pytania.
Awatar użytkownika
maurycjusz_80
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2021, 8:47

Profesjonalna wycena samochodu

Post autor: maurycjusz_80 »

Zastanawialiście się kiedykolwiek, co dokładnie obejmuje profesjonalna wycena samochodu? Ważne są na przykład takie aspekty jak badanie jakości opon czy pompy paliwa, chociaż to oczywiście nie wszystko. Dlatego właśnie myślę, że takimi wycenami powinni zajmować się wyłącznie sprawdzeni rzeczoznawcy. Muszą mieć i wiedzę i doświadczenie, zgadza się?
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Profesjonalna wycena samochodu

Post autor: Mirra »

A skoro już mowa o samochodach, to czy lubicie czasami poczytać sobie różne blogi motoryzacyjne? Jeśli tak, to możliwe, że spodoba się Wam również blog na stronie internetowej http://moto-online.com.pl. Można się z niego co nieco dowiedzieć na temat leasingu, na temat tego, czym kierować się przy zakupie nowego auta czy też jak wybierać części samochodowe ;)
Awatar użytkownika
parada
Posty: 66
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:05

Re: Profesjonalna wycena samochodu

Post autor: parada »

maurycjusz_80 pisze: ↑10 mar 2021, 11:49 Zastanawialiście się kiedykolwiek, co dokładnie obejmuje profesjonalna wycena samochodu? . Dlatego właśnie myślę, że takimi wycenami powinni zajmować się wyłącznie sprawdzeni rzeczoznawcy. Muszą mieć i wiedzę i doświadczenie, zgadza się?
Zgadzam się, profesjonalna wycena to operat szacunkowy cewice , bo to szczególna forma wyceny nieruchomości sporządzona przez rzeczoznawcę majątkowego. Operat szacunkowy stanowi dokument urzędowy.
dżessika1

Re: Profesjonalna wycena samochodu

Post autor: dżessika1 »

Uważam, że lepiej kupić sobie swój samochód i poznać jego wartość. Może to być na przykład auto używane. Jeśli się zdecydujesz na zakup to polecam Ci takie rozwiązanie jak sprawdzenie samochodu przed zakupem radom: https://auto-inspekcje.pl/jak-sprawdzam ... samochodu/ .
Awatar użytkownika
manty
Posty: 71
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:08

Re: Profesjonalna wycena samochodu

Post autor: manty »

Używany samochód to również może być jak najbardziej udany zakup. Zwłaszcza jeśli kupuje się samochód już wcześniej bardzo dokładnie sprawdzony i w dodatku z gwarancją. Tak jest w Porsche Approved Sopot, centrum samochodów używanych. Tak od kogoś to bym samochodu nie kupił, zwłaszcza znacznej wartości, ale tutaj to zupełnie co innego.
Michał2

Re: Profesjonalna wycena samochodu

Post autor: Michał2 »

Lepiej kota w worku nie kupować. Jeśli samemu nie znamy się na samochodach to warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Zawsze też można w necie znaleźć różne przydatne informacje, tak jak ja na portalu https://polscykierowcy.pl/tag/toyota-rav4/ o Toyocie RAV4. Dowiedziałem się między innymi, że najnowszy model to już 5 generacja słuchajcie. Ciekawie opisane jak się ten model zmieniał na przestrzeni kolejnych generacji.
jjusti18

Re: Profesjonalna wycena samochodu

Post autor: jjusti18 »

Coś takiego mnie interesuje, ale prawdę mówiąc, także informacje takie jak to, jakie przetargi na samochody poleasingowe należy sprawdzać. Jakoś niespecjalnie mogę sobie w tym względzie porozmawiać z kimkolwiek ze znajomych, dlatego pod tym względem można sobie naprawdę sporo wskazać nawet na forum. Dlatego czekam na Wasze informacje dla mnie.
ODPOWIEDZ