Trampolina montowana w ziemi

Ciekawe fakty i ciekawe pytania.
Awatar użytkownika
jasuf71
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2021, 17:34

Trampolina montowana w ziemi

Post autor: jasuf71 »

Co wiecie na temat trampolin, które montuje się w ziemi? Moim zdaniem to dość nietypowa, ale bardzo ciekawa atrakcja. Oczywiście patrzę pod kątem dzieci. Chyba zdecyduję się na trampoliny zewnętrzne okrągłe. Pasowałyby na plac zabaw, który zamierzam przebudować. Polecacie?
Łęcki

Re: Trampolina montowana w ziemi

Post autor: Łęcki »

Jeżeli jestesmy w temacie budowy placów zabaw to ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.kaniukzu.pl/place-zabaw Kaniuk, która oferuję budowę placów zabaw. Firma wykona najpierw projekt, który jest konsultowany jeżeli chodzi o nasze oczekiwania. Ja zamawiałem taki plac zabaw właśnie od nich i powiem wam, że naprawdę super to wyszło. Warto zaznaczyć, że firma oferuję również roboty drogowe i ziemne, sprzedaż materiałów oraz transport maszyn.
Gaba44

Re: Trampolina montowana w ziemi

Post autor: Gaba44 »

Hej wszystkim! Szukam informacji na temat aktualnych przeglądów placów zabaw w okolicach Olkusza https://foresta-placezabaw.pl/przeglady ... aw/olkusz/ Czy ktoś może polecić mi jakieś miejsca do zabawy dla moich dzieci? Chętnie wysłucham Waszych opinii i sugestii!
ODPOWIEDZ