Wizualizacje wnętrz

Ciekawe fakty i ciekawe pytania.
Awatar użytkownika
Rafaela-96
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2021, 6:21

Wizualizacje wnętrz

Post autor: Rafaela-96 »

Witajcie moi mili. Czy sądzicie, że wizualizacje 3D wnętrz domów, mieszkań i innych obiektów są przydatne? Według zdecydowanie tak, bo dzięki nim znacznie łatwiej jest wyobrazić sobie gotowy projekt. Dobrze, że coraz więcej pracowni projektowych realizuje takie usługi, prawda?
Jaguś

Re: Wizualizacje wnętrz

Post autor: Jaguś »

Moim zdaniem wizualizacje zdecydowanie pomagają w wyborze domu. Dzięki nim można zobaczyć jak będzie wyglądała dana przestrzeń jak postawimy meble. Zresztą my też jak szukaliśmy projektu domu większą uwagę przykładaliśmy do projektów z wizualizacją. Całe życie mieszkamy w blokach i ciężko nam wyobrazić sobie np. pokój dzienny który ma 50 m2, a taki projekt właśnie wybraliśmy, konkretnie Dom na Parkowej 7C https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-7-c. Jeżeli też macie taki problem ze zrozumieniem przestrzeni, to polecam pracownię MG Projekt, tam wiele domów ma stworzone wizualizacje.
Kasiał

Re: Wizualizacje wnętrz

Post autor: Kasiał »

Bardzo mi zależało, żeby moje nowe mieszkanie wyglądało na prawdę pięknie. Dużo wiedzy znalazłam w artykule https://swiat-drzwi.pl/jak-urzadzic-mie ... stylu-boho . Na niektóre rzeczy nie zwracałam wcześniej uwagi a i styl boho przypadł mi do gustu. Polecam do zapoznania się z artykułem bo mi bardzo pomógł.
ODPOWIEDZ