Zarządzanie parkingiem firmowym

Ciekawe fakty i ciekawe pytania.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2021, 3:36

Zarządzanie parkingiem firmowym

Post autor: Iwona »

W jaki sposób kontrolujecie wasze firmowe parkingi?. My jakiś czas temu zdecydowaliśmy się kupić specjalny system parkingowy, który okazał się strzałem w 10. Jest intuicyjny w obsłudze i idealny do każdego parkingu. Pozwala kontrolować przejazdy i zarządzać tak naprawdę dowolnej wielkości strefami parkingowymi. Słyszeliście o takiej technologii?
Irina29

Re: Zarządzanie parkingiem firmowym

Post autor: Irina29 »

Całkiem niedawno odezwałam się do firmy taab , która zajmuje się właśnie systemami parkingowymi. Udało nam się ułożyć plan jak ma to wszystko wyglądać i funkcjonować. Teraz jesteśmy w trakcie montażu. Wszystko idzie w dobrą stronę i w naprawdę szybkim tempie. Nie mogę się doczekać, aż wszystko będzie skończone ;) Szlaban już stoi , teraz jeszcze montaż monitoringu i mój parking będzie gotowy :) A Wy macie u siebie systemy parkingowe ? Jak Wam się sprawdzają ?
wiolkaa

Re: Zarządzanie parkingiem firmowym

Post autor: wiolkaa »

Ostatnio odkryłam stronę internetową https://taab.pl/ . Na ich platformie można nabyć wysokiej jakości akcesoria parkingowe, cechujące się nie tylko solidnością, ale także doskonałą funkcjonalnością. Co więcej, obsługa klienta wykazuje ogromne zaangażowanie w podejście do każdego klienta.
ODPOWIEDZ