Architekt Warszawa

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Ladana1996
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2020, 17:43

Architekt Warszawa

Post autor: Ladana1996 »

Jakich znacie zdolnych i polecanych architektów z Warszawy? Zależy mi na współpracy z kimś, kto wysłucha moich potrzeb i pomysłów. Czy ktoś wart uwagi przychodzi wam do głowy?
Awatar użytkownika
Atena
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 7:32

Re: Architekt Warszawa

Post autor: Atena »

Skoro mowa o słuchaniu potrzeb klienta, to nie mogę nie wspomnieć o Izudesign. Pani Izabela to inżynier, designer i artystka w jednym, dzięki czemu jej projekty są tak unikalne, ale i profesjonalne. Szczerze polecam, zdolna i zaangażowana w zlecenie.

suszona marihuana
koleś

Re: Architekt Warszawa

Post autor: koleś »

Na pewno jeśli chodzi o projekty wnętrz, to nie ma nikogo lepszego, jak pracownia MG Projekt. Możecie się zapoznać na przykład z tym https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-7-c projektem. Ogólnie jestem zdania, że wiele osób się zdecydowało na niego. Jest naprawdę świetny. Zgadzacie się?
Aśka32

Re: Architekt Warszawa

Post autor: Aśka32 »

W warszawie najlepsza jest firma Architekci KIM. Specjalizują się głównie architekturze medycznej, tworzą projekty szpitali, gabinetów lekarskich i klinik stomatologicznych. Mój gabinet dentystyczny zaprojektowali świetnie. Jest niesamowicie funkcjonalny, a sprzęt i meble są w pełni kompatybilne. Mogę ich szczerze wszystkim polecić.
nerek

Re: Architekt Warszawa

Post autor: nerek »

Kiedy myślisz o tym by wykonać piękną aranżacje wnętrz Luboń zaufaj mi, warto zatrudnić profesjonalistę do projektowania wnętrz. Oni mają umiejętności i know-how, aby wziąć swoje pomysły i urzeczywistnić je, a wszystko to upewniając się, że wszystko wygląda świetnie i działa idealnie.
Goryl

Re: Architekt Warszawa

Post autor: Goryl »

Warto rozważyć zatrudnienie architekta wnętrz, gdy chcemy, aby nasze mieszkanie odzwierciedlało nasz osobisty styl, jednocześnie będąc funkcjonalnym i praktycznym. Architekt wnętrz pomoże nam w stworzeniu harmonijnej i spersonalizowanej przestrzeni życiowej. O korzyściach wynikających ze współpracy z architektem wnętrz można przeczytać na stronie https://ronson.pl/blog/kiedy-warto-skor ... ta-wnetrz/ i zatrudnienie profesjonalisty jest szczególnie przydatne, gdy mamy ograniczoną wiedzę o designie i chcemy uniknąć kosztownych błędów.
Merka

Re: Architekt Warszawa

Post autor: Merka »

Projekty domów mogą być naprawdę różnorodne. Od klasycznych po nowoczesne, od małych po duże. Ważne, aby znaleźć taki, który będzie odpowiadał naszym potrzebom i marzeniom.
ODPOWIEDZ