Biologiczna oczyszczalnia - warto?

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Jasmina_67
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2021, 0:08

Biologiczna oczyszczalnia - warto?

Post autor: Jasmina_67 »

Hej, jakie macie zdanie na temat biologicznych oczyszczalni ścieków? Widziałam mnóstwo reklam związanych z montażem tych systemów i nie da się ukryć, że ja też zaczęłam w końcu brać to pod uwagę. Podoba mi się fakt, że to ekonomiczne i do tego ekologiczne rozwiązanie. Znajomi zresztą mówili mi, że im udało się oszczędzić i wbrew pozorom ta kwota za montaż może się szybko zwrócić. Macie jeszcze jakieś ciekawe informacje?
Awatar użytkownika
Kamira-85
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 11:13

Re: Biologiczna oczyszczalnia - warto?

Post autor: Kamira-85 »

Zależy co chciałabyś wiedzieć tak naprawdę. Orientacyjne ceny możesz znaleźć w internecie, jeszcze łatwiej jest jak masz na oku jakąś konkretną firmę od montażu. Moim zdaniem warto wiedzieć, że przed instalacją konieczne jest badanie gruntu, żeby w ogóle wybrać konkretny rodzaj oczyszczalni. Generalnie polecam umówić się na jakąś konsultacją z daną firmą i tamtejsi specjaliści na pewno Ci wszystko dokładnie wyjaśnią.
Awatar użytkownika
bert_66
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2021, 2:33

Re: Biologiczna oczyszczalnia - warto?

Post autor: bert_66 »

Dowiedz się jakie akcesoria do oczyszczalni ścieków będą Ci potrzebne. Mam na myśli też różne preparaty chemiczne, ale to i tak specjaliści Ci wyjaśnią. Ja mam przydomową oczyszczalnię już prawie 3 lata i uważam, że to była moja najlepsza inwestycja. Dosyć szybko zauważyłem zresztą, że zwróciły mi się fundusze przeznaczone na inwestycję. Nie narzekam, polecam ;)
ODPOWIEDZ