Cudowna kawa w Twoim domu

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
MisioPysio
Posty: 16
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:33

Cudowna kawa w Twoim domu

Post autor: MisioPysio »

Dobry dzień. Ogromnie zachęcam zapoznać się z ofertą strony https://upcafe.pl/. Dostaniesz tam pięknie pachnącą kawę z różnych zakątków świata lub oryginalne ekspresy do kawy. Jestem zadowolony z oferty tego sklepu internetowego.
Awatar użytkownika
Gejmer
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2019, 14:47

Re: Cudowna kawa w Twoim domu

Post autor: Gejmer »

Mi to się nie przyda, ale jest to ciekawe. Będę śledził ten temat.
Ludzie się tak nie zachowują, Avery. Nie zostawiają kogoś z dnia na dzień ani się przed nim nie chowają.
Awatar użytkownika
hojdek
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:24

Re: Cudowna kawa w Twoim domu

Post autor: hojdek »

Pięknie pachnąca i cudownie smakująca kawa to tylko i wyłącznie z ekspresu i to odpowiednio przyrządzona. Bo z tego co się orientuję to nie wystarczy mieć ekspres do kawy ale trzeba także mieć odpowiednią kawę i umieć ją przygotować. U mojej cioci zawsze dostaję kawę jaką nikt dotąd nie zrobił. A to wszystko także dzięki dobrej jakości ekspresie. Zakupiła taki Ekspresy do kawy do zabudowy na Ceneo.pl i nie wyobraża sobie mieć inny niż ten
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

Re: Cudowna kawa w Twoim domu

Post autor: padolek »

u mnie w domu taka cudowna kawa jest - kapsułki nespresso - dla mnie to cudowne, ze moge wlozyc kapsulke do ekspresu, kliknac i dostac pyszna aromatyczna kawke. super rozwiazanie
ODPOWIEDZ