Dekoracje na ścianę

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Wanda
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2021, 20:18

Dekoracje na ścianę

Post autor: Wanda »

Hej wam. Co myślicie o dekoracjach ściennych w takich pomieszczeniach w domu jak łazienka? Moim zdaniem taką właśnie dekoracyjną funkcję najlepiej pełni mozaika dekoracyjna. Sama się na nią zdecydowałam i uważam, że do mojej łazienki i ogólnej aranżacji pasuje idealnie. Zawsze zresztą zwracałam uwagę na takie szczegóły, a wy?
Uleńkaa

Re: Dekoracje na ścianę

Post autor: Uleńkaa »

Zawsze chciałam mieć w domu dużo zieleni. Kiedyś widziałam u znajomych takie zielone ściany. Efekt genialny, a jakie natlenienie wnętrza przy tym jest! Postanowiłam zrobić coś takiego w nowym domu. Zleciliśmy całość firmie Lauda Ogrody http://laudaogrody.pl/. Dobra komunikacja z wykonawcami. Zrobili wszystko tak, jak sobie wymarzyłam.
vyćka

Re: Dekoracje na ścianę

Post autor: vyćka »

Moim zdaniem to właśnie odpowiednio dobrane dodatki tworzą ten niesamowity klimat w każdym pomieszczeniu. Ja tanie dekoracje do domu kupuję często na serwisie ogłoszeniowym Pokato. Ogromny wybór, zróżnicowane ceny, bezpośredni kontakt do sprzedającego.
ODPOWIEDZ