Dom poza miastem

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Zaira75
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2021, 16:30

Dom poza miastem

Post autor: Zaira75 »

Kto z was zdecydowałby się zamieszkać w domu poza miastem? Mnie już od dawna marzy się ekskluzywny dom w okolicy Warszawy w miejscu cichym i takim, gdzie naturę mam na wyciągnięcie ręki. O wiele lepiej mieszkałoby mi się, kiedy nie budziłabym się wśród hałasów z ulicy. Powiedzcie, czy to nie brzmi świetnie? Chyba że już mieszkacie w takiej rezydencji?
Małłek

Re: Dom poza miastem

Post autor: Małłek »

My z mężem i dziećmi też zdecydowaliśmy się wyprowadzić z miasta. Jeszcze dopóki dzieci były małe i trzeba je było wszędzie odprowadzać, to mieszkanie w mieście było wygodne, ale teraz to już prawie dorośli ludzie i potrafią wszędzie dojechać sami. Postanowiliśmy wybudować dom w spokojnej okolicy i cieszyć się otaczającą przyrodą. Nasz dom będzie wyglądał tak https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parterowa-wariant-b. Dom ma ok 170 m2, czyli tak akurat, żeby cztery osoby mogły spokojnie funkcjonować bez przeszkadzania sobie. Dużym atutem tego domu są też dwie łazienki (z czego jedna będzie tylko moja i męża ponieważ znajduje się przy sypialni). A jak będziemy chcieli spędzić czas wspólnie, to mamy duży salon i ogromny taras z pergolą. Mam nadzieję, że budowa pójdzie sprawnie i już niedługo będziemy mogli tam zamieszkać.
ODPOWIEDZ