Dom - willa

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
małwa

Dom - willa

Post autor: małwa »

Cześć, czy macie jakieś pomysły na ten temat, jak zbudować tak duży dom, jak na przykład Willa Moderna https://www.mgprojekt.com.pl/willa-moderna ? Dla mnie nie ma cudowniejszego projektu domu, ale ja się też chętnie od was dowiem, co wy uważacie za dobre i bezpieczne.
Zuzuś

Re: Dom - willa

Post autor: Zuzuś »

małwa pisze: ↑16 lut 2021, 19:41 Cześć, czy macie jakieś pomysły na ten temat, jak zbudować tak duży dom, jak na przykład Willa Moderna https://www.mgprojekt.com.pl/willa-moderna ? Dla mnie nie ma cudowniejszego projektu domu, ale ja się też chętnie od was dowiem, co wy uważacie za dobre i bezpieczne.
Podczas budowy domu warto rozważyć instalację pompy ciepła tak by móc prawie za darmo ogrzewać swój dom
Łukasz_33

Re: Dom - willa

Post autor: Łukasz_33 »

Cześć, trafiłem w internecie na taką firmę jak Barpimo i zastanawiam się nad zakupem farb i lakierów potrzebnych przy pracach remontowych u mnie w domu. Czy ktos już zamawiał i może podzielić się opinią ;) ? Podrzucam link do sklepu: https://www.barpimo.com/pl#/pl.
Więtrawa34

Re: Dom - willa

Post autor: Więtrawa34 »

Udało nam się w końcu kupić piękny, duży dom, taki o jakim marzyłam. Wszystko już praktycznie urządziliśmy, został mi jeszcze jeden pokój. Chciałabym mieć w nim kominek, w którym będzie się rozpalało prawdziwym drewnem i pufy od http://www.edinos.pl/ z motywem drzewa. Dodatkowo jakieś klimatyczne zasłony, romantycznych świec i wygodne kanapy.
Żukowski

Re: Dom - willa

Post autor: Żukowski »

Marzeniem mojej żony był dom wyglądający jak podmiejska, amerykańska willa, dlatego wybraliśmy projekt Willa Parkowa 3 https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parkowa-3. Wnętrze jest świetnie rozplanowane, przestrzeń dzienna jest bardzo duża (ma prawie 100 m), sypialnie są przestronne, a jeszcze do tego żona będzie miała osobny gabinet w którym będzie mogła spokojnie pracować. Planujemy wystartować z budową w przyszłym roku i mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie.
Violuś

Re: Dom - willa

Post autor: Violuś »

Nie od dzisiaj wiemy , jak ważną konstrukcją dla każdego domu jest dach.Dobre wykonanie konstrukcji dachu i w ogóle całego dachu jest kluczową sprawą dla całego budynku. By dach wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną musimy mieć pewność ,że mamy dobrą ekipę budowlaną. Taką pewność możemy mieć jeśli ekipa ma duże doświadczenie i dobrą opinie na rynku.Takimi fachowcami dysponują z firmy Mg Dachy - https://mgdachy.pl/drewno/ .Około 20-letnie doświadczenie do czegoś zobowiązuje.MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
ODPOWIEDZ