ekologiczne sprzątanie domu

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
ksawera_68
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2023, 2:09

ekologiczne sprzątanie domu

Post autor: ksawera_68 »

Cześć wszystkim!
Jestem tu nowa i szukam porad dotyczących ekologicznego sprzątania domu. Zawsze staram się dbać o środowisko, ale nie wiem, jakie środki czystości są najbardziej przyjazne dla środowiska. Czy ktoś może mi pomóc? :)
Od dłuższego czasu staram się wybierać produkty ekologiczne, ale nie wiem, jakie środki czystości są najlepsze. Czy ktoś może mi polecić jakieś ekologiczne środki czystości, które są skuteczne i bezpieczne dla środowiska?
Dziękuję za wszelkie sugestie! :)
Kubii

Re: ekologiczne sprzątanie domu

Post autor: Kubii »

W kwestii sprzątania dobrze jest przygotować się na różnego rodzaju niespodzianki i postawić na dobry i sprawdzony środek taki oraz akcesoria takie jak druciaki do naczyń ceny , które znajdziesz na stronie
http://www.stocker.com.pl/48-zmywakidruciaki , a które może bardzo pomóc przy sprzątaniu różnego rodzaju powierzchni.
gośkaa

Re: ekologiczne sprzątanie domu

Post autor: gośkaa »

Jeśli chodzi o oczyszczacze parowe to powiem wam, że bardzo dobrą ofertę posiada Ariete. Urządzenia jakie można tutaj kupić są bardzo solidne, dodatkowo wybór jest wielki, więc może jednak znajdziecie tutaj coś dla siebie odpowiedniego w dobrej cenie
ODPOWIEDZ