Ekspres do kawy - gdzie kupić?

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Kalina-63
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2020, 10:37

Ekspres do kawy - gdzie kupić?

Post autor: Kalina-63 »

Witam serdecznie. Planuję zaopatrzyć się w profesjonalny ekspres do kawy, jako że jestem wielką fanką tego napoju. Polecacie jakąś sprawdzoną markę ekspresów? Macie swoich faworytów?
Awatar użytkownika
Elora1987
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2020, 6:36

Re: Ekspres do kawy - gdzie kupić?

Post autor: Elora1987 »

U mnie najlepiej sprawdza się ekspres Nivona, a mam już drugi tej marki w domu. Jest wydajny i niezawodny, a kawa z niego to coś pysznego. Oczywiście ważne są też dobrej jakości ziarna, w związku z tym polecam Ci spróbować kaw z oferty upcafe.pl. Nie zawiedziesz się na ich intensywnym aromacie i wyrazistym smaku :)
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Ekspres do kawy - gdzie kupić?

Post autor: Mirra »

A skoro już o ekspresach mowa, to jak często czyścicie takie sprzęty? Czytałam ostatnio na stronie internetowej https://klinikaekspresow.pl/profilaktyk ... su-do-kawy, że nie można o tym zapominać, jeśli chce się, aby ekspres służył przez wiele lat ;) A jak to u Was wygląda?
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

Re: Ekspres do kawy - gdzie kupić?

Post autor: padolek »

u mnie bardzo fajnie sie sprawdza kawa w kapsułkach - ekspres dostalam od brata na urodziny, a same kapsulki zamawiam online :)
Awatar użytkownika
Belinda33
Posty: 53
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:27

Re: Ekspres do kawy - gdzie kupić?

Post autor: Belinda33 »

Możecie kupić ekspres do kawy w Euro Rtv Agd np ekspres marki Sage ;) Przyrządzacie ją zgodnie ze sztuką i generalnie smakuje jak od baristy ;) I jeszcze wgl pięknie wygląda ;)
ODPOWIEDZ