Elegancka łazienka

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Gracjana1999
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2021, 20:44

Elegancka łazienka

Post autor: Gracjana1999 »

Cześć wam! Jak myślicie, czy łazienka również może być elegancka? Według mnie tak, a wszystko zależy tak naprawdę od aranżacji. Widziałam różne nowoczesne meble do łazienki i myślę, że nietrudno byłoby wyposażyć to pomieszczenie w gustownym stylu. Ciekawi mnie co wy macie na ten temat do powiedzenia.
Źrebak21

Re: Elegancka łazienka

Post autor: Źrebak21 »

Gracjana1999 pisze: ↑13 maja 2021, 21:48 Cześć wam! Jak myślicie, czy łazienka również może być elegancka? Według mnie tak, a wszystko zależy tak naprawdę od aranżacji. Widziałam różne nowoczesne meble do łazienki i myślę, że nietrudno byłoby wyposażyć to pomieszczenie w gustownym stylu. Ciekawi mnie co wy macie na ten temat do powiedzenia.
Co do łazienki to możesz też sprawdzić sobie https://oltens.com/. Tam są bardzo fajne akcesoria łazienkowe jak też innego typu sprzęty czy nawet meble łazienkowe.
Mirek Rajłowski

Re: Elegancka łazienka

Post autor: Mirek Rajłowski »

Po remoncie w naszej łazience zrobiło się więcej miejsca. Wymieniliśmy wannę na kabinę prysznicową, dzięki temu mogliśmy w końcu kosze na pranie https://www.edinos.pl/zestaw-koszy-z-hi ... rina-2-szt. Teraz zmieszczą się tam dwa korze i od razu segreguje rzeczy ciemne i białe. Są wykonane z naturalnej plecionki, więc doskonale dopasowały się do całej aranżacji.
ODPOWIEDZ