Instalacje HVAC

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Kutrzuba

Instalacje HVAC

Post autor: Kutrzuba »

Czy znacie jakieś firmy, które świadczą jednocześnie montaż i serwis instalacji HVAC na terenie województwa śląskiego, a przy okazji są słowne, terminowe i oferują usługi w rozsądnych pieniądzach? Mam na oku kilka firm, które mają dobre opinie, ale nie wiem którą wybrać. Nie chcę sugerować żadnej z nich, bo to nie o to chodzi. Proszę Was o sugestie.

PS. Potrzebuję takiej firmy na cito. Jestem na etapie końca projektowania instalacji i chciałbym móc zarówno skonsultować projekty, jak i od razu wycenić i zlecić. Planuję budowę rezydencji w okolicach Jaworzna.
Maniok

Re: Instalacje HVAC

Post autor: Maniok »

@Kutrzuba, jak potrzebujesz z okolic Jaworzna, to mogę Ci osobiście polecić firmę Ventix Serwis. Oni co prawda serwisują nasz biurowiec w Katowicach, ale wiem, że zajmują się też i montażem instalacji HVAC. Nawet na ich stronie internetowej: https://www.ventixserwis.pl/ jest informacja, która to potwierdza: "Jesteśmy wiodącą firmą projektową, wdrożeniową i serwisową w branży HVAC. Obsługujemy klientów indywidualnych jak również pracujemy dla podmiotów samorządowych, organizacji trzeciego sektora oraz mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie całej Polski."

Nie sprecyzowałeś jakie konkretnie instalacje chcesz omówić i wdrożyć, bo pojęcie HVAC jest niezwykle szerokie. Patrząc po stronie internetowej Ventix Serwis możesz z nimi wdrożyć m.in.: Pewnie nie wszystkie usługi są wyszczególnione, bo z tego co widzę to niedawno zmienili chyba layout strony. Wcześniej była "mniej graficzna". Jak coś to dzwoń do nich i podpytaj. My jesteśmy z nich mocno zadowoleni, a serwisują nasz instalacje od dobrych kilku lat.
ODPOWIEDZ