Instalacje HVAC

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Kutrzuba

Instalacje HVAC

Post autor: Kutrzuba »

Czy znacie jakieś firmy, które świadczą jednocześnie montaż i serwis instalacji HVAC na terenie województwa śląskiego, a przy okazji są słowne, terminowe i oferują usługi w rozsądnych pieniądzach? Mam na oku kilka firm, które mają dobre opinie, ale nie wiem którą wybrać. Nie chcę sugerować żadnej z nich, bo to nie o to chodzi. Proszę Was o sugestie.

PS. Potrzebuję takiej firmy na cito. Jestem na etapie końca projektowania instalacji i chciałbym móc zarówno skonsultować projekty, jak i od razu wycenić i zlecić. Planuję budowę rezydencji w okolicach Jaworzna.
Maniok

Re: Instalacje HVAC

Post autor: Maniok »

@Kutrzuba, jak potrzebujesz z okolic Jaworzna, to mogę Ci osobiście polecić firmę Ventix Serwis. Oni co prawda serwisują nasz biurowiec w Katowicach, ale wiem, że zajmują się też i montażem instalacji HVAC. Nawet na ich stronie internetowej: https://www.ventixserwis.pl/ jest informacja, która to potwierdza: "Jesteśmy wiodącą firmą projektową, wdrożeniową i serwisową w branży HVAC. Obsługujemy klientów indywidualnych jak również pracujemy dla podmiotów samorządowych, organizacji trzeciego sektora oraz mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie całej Polski."

Nie sprecyzowałeś jakie konkretnie instalacje chcesz omówić i wdrożyć, bo pojęcie HVAC jest niezwykle szerokie. Patrząc po stronie internetowej Ventix Serwis możesz z nimi wdrożyć m.in.: Pewnie nie wszystkie usługi są wyszczególnione, bo z tego co widzę to niedawno zmienili chyba layout strony. Wcześniej była "mniej graficzna". Jak coś to dzwoń do nich i podpytaj. My jesteśmy z nich mocno zadowoleni, a serwisują nasz instalacje od dobrych kilku lat.
czujnośćiżal

Re: Instalacje HVAC

Post autor: czujnośćiżal »

Jakoś nie znam pakietu telewizja plus internet , ale jak ktoś ma dla mnie coś do powiedzenia, to jednak fajnie będzie sobie to ogarnąć. Dlatego mam nadzieję, że nie wszystko będziecie w stanie mi rozpowiedzieć, rozeznać, dlatego chociaż szczątkowe informacje dajcie. Sama coś potem dobiorę.
Żary

Re: Instalacje HVAC

Post autor: Żary »

W sumie ja o takich rzeczach póki co jeszcze niestety nie słyszałem więc za bardzo nie jestem w stanie nic na ich temat powiedzieć. Jednak gdy jesteśmy w temacie pomp ciepłą to zainteresowałem się tymi z firmy Kaisai. Mimo wszystko ja osobiście zdecyduję się na urządzenie innego producenta gdyż te za bardzo do mnie nie przemawiają.
anetaaa

Re: Instalacje HVAC

Post autor: anetaaa »

Ja to mam nadzieję, że uda mi się wszystko odpowiednio poprowadzić i dla mnie wskazówka jest jedna - można naprawdę sporo rozwiązań poprowadzić i dla mnie nie będzie to kompletnie żadnym rozwiązaniem, jeśli nie sprawdzę kompleksowo wybranego podejścia. Stąd zerkam na coś takiego jak przepływowy ogrzewacz wody elektryczny . No wiecie, to dla mnie kluczowe.
chacman14

Re: Instalacje HVAC

Post autor: chacman14 »

Chcę wam polecić sklep internetowy https://ivel.pl/k155,systemy-alarmowe-s ... trzne.html tam znajdziecie wiele fajnych ofert jeśli chodzi o systemy alarmowe, monitoring i inne elementy i urządzenia it. To konkurencyjne ceny i szeroki wybór. Koniecznie sprawdźcie.
ODPOWIEDZ