Kot się wszystkiego boi

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Pstrążny35

Kot się wszystkiego boi

Post autor: Pstrążny35 »

Mam problem - od miesiąca mieszka z nami kot. Jest fizycznie zdrowy, ale jego zachowanie mnie niepokoi. Tak jak koty zwykle buszują, bawią się, biegają, tak ten najczęściej się chowa i unika kontaktu. Wiem, że koty chodzą swoimi drogami, ale wygląda jakby się nas bał. Jak go do nas "przekonać"? Koleżanka poleciła mi ten środek https://www.feliway.com/pl - da radę?
Anka Turło

Re: Kot się wszystkiego boi

Post autor: Anka Turło »

Mój kot też był płochliwy, ale tylko dlatego, że był bezpański. Przygarnęłam go, gdy pojawił się na klatce schodowej. Na początku siedział skulony w kącie i w ogóle się praktycznie nie przemieszczał, ale z czasem mu to minęło. Wczoraj byłam w sklepie zoologicznym maxi zoo https://homeparkfranowo.pl/sklepy/maxi-zoo, kupiłam mu karmę sucha i mokrą oraz miseczkę do wody. Myślę, że szybko się zaprzyjaźnimy.

router vectra konfiguracja
elik

Re: Kot się wszystkiego boi

Post autor: elik »

Jeśli chodzi o naszych czworonożnych przyjaciół, ważne jest, aby zapewnić im dobre samopoczucie. Taki olej CBD Hempets może być dodatkowym suplementem wspomagającym ich zdrowie. Bez względu na to, jak przestraszony może być Twój kot, możesz pomóc mu w ten sposób spać spokojnie. Konopie mają działanie uspokajające
ODPOWIEDZ