Kto zaprojektuje wnętrze?

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Keiria98
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 8:41

Kto zaprojektuje wnętrze?

Post autor: Keiria98 »

Uważacie, że warto korzystać z usług architektów i projektantów wnętrz? Często spotykam się z niezadowoleniem klientów z finalnego projektu, dlatego ja mam sceptyczne podejście. Mimo to przydałaby mi się pomoc kogoś doświadczonego, więc zastanawiam się nad pracownią izudesign.pl. Znacie ją?
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2020, 13:01

Re: Kto zaprojektuje wnętrze?

Post autor: Agnieszka »

To tylko i wyłącznie kwestia wsłuchania się w potrzeby i oczekiwania klienta, ale w przypadku IzuDesign możesz na to liczyć. Nie mogę też zapomnieć o otwartości, kreatywności i elastyczności. Pani Izabela to artystka ze ścisłym umysłem, która dobrze zna się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Kto zaprojektuje wnętrze?

Post autor: Elegancx »

Korzystałam z pomocy projektantów wnętrz i muszę przyznać, że jest to pomocne i to bardzo;) Sprawdźcie sobie tu może firmę https://fllow.pl i ich panele dekoracyjne. Według mnie można z ich pomocą fajnie zaaranżować każde wnętrze.
Adaś

Re: Kto zaprojektuje wnętrze?

Post autor: Adaś »

Keiria98 pisze: ↑14 gru 2020, 23:04 Uważacie, że warto korzystać z usług architektów i projektantów wnętrz? Często spotykam się z niezadowoleniem klientów z finalnego projektu, dlatego ja mam sceptyczne podejście. Mimo to przydałaby mi się pomoc kogoś doświadczonego, więc zastanawiam się nad pracownią izudesign.pl. Znacie ją?
Sporo inspiracji jest na https://remont.biz.pl/blog/
Frątczak

Re: Kto zaprojektuje wnętrze?

Post autor: Frątczak »

Choć lubię piękne aranżacje, to do architekta wnętrz mi daleko. Nie chciałam korzystać z usług profesjonalisty, gdyż mnie na to nie stać. Wnętrze salonu upiększyłam wizerunkiem dmuchawca naklejkomania.eu/24-dmuchawce Czuję się, jak prawdziwy artysta. Salon wygląda rewelacyjnie.

przyśpiesz komputer za free
mikołaj1

Re: Kto zaprojektuje wnętrze?

Post autor: mikołaj1 »

Trzeba też na pewno mieć samemu pomysł na swoje mieszkanie i podpowiedzieć architektowi, jak chcemy, żeby wyglądało nasze mieszkanie. Tu https://decorsystem.com.pl/biala-boazer ... ,p176.html patrzyłem na białą angielską boazerię. Wygląda ona bardzo elegancko.

www solar
ODPOWIEDZ