Która firma czyści profesjonalnie dywany?

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Artelis

Która firma czyści profesjonalnie dywany?

Post autor: Artelis »

Hej!

Szukam profesjonalnej firmy lub firm, które świadczą usługi czyszczenia dywanów w następujących miejscowościach:

Jeśli możecie to proszę napiszcie w odpowiedzi na moją wiadomość wpis: np. "pranie dywanów Szczyrk" - nazwa firmy i dane teleadresowe do niej.

W przyszłym roku planuję otworzyć sieć domków/apartamentów na wynajem. Mam już część dogranych współprac, ale została mi tylko jeszcze kwestia prania dywanów i tapicerki meblowej. Generalnie nie wypisuję osobno czyszczenia tapicerki, bo zwykle firmy, które świadczą usługi czyszczenia dywanów, zajmują się także i tapicerką meblową.

Z góry dzięki za pomoc!
Tobiaszek

Re: Która firma czyści profesjonalnie dywany?

Post autor: Tobiaszek »

Usunięcie plam z dywanu nie musi być trudne, jeśli wybierze się profesjonalne usługi pralni. W Lublinie istnieje wiele opcji, które pomagają w utrzymaniu dywanów w doskonałym stanie, a konkretne techniki i porady można znaleźć pod adresem https://leczna24.pl/informacje/lokalne/ ... ow-lublin/ i profesjonalne pralnie używają metody dostosowane do rodzaju tkaniny i rodzaju plamy.
ODPOWIEDZ