Meble do łazienki

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
dominika1963
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 12:33

Meble do łazienki

Post autor: dominika1963 »

Cześć, czy możecie polecić mi jakiegoś sprawdzonego producenta mebli łazienkowych? Słyszałam, że firma Labi produkuje naprawdę porządne wyposażenie. Możecie mi powiedzieć coś więcej na ich temat? :)
Awatar użytkownika
semira1995
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2020, 21:25

Re: Meble do łazienki

Post autor: semira1995 »

Zdecydowanie postawiłabym na Labi. Mam od nich zarówno meble łazienkowe, jak i kolekcję kuchenną i uważam, że jakość jest świetna. Poza tym moja kieszeń wcale nie ucierpiała na tych zakupach, a mogę cieszyć się porządnymi meblami.
SylwiaDDD

Re: Meble do łazienki

Post autor: SylwiaDDD »

Projektowanie łazienki dla osób starszych i niepełnosprawnych to wyzwanie, które warto podjąć, aby zapewnić im maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Na stronie https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... osprawnych znajdziesz wiele praktycznych wskazówek, które pomogą Ci zrozumieć, jakie rozwiązania projektowe mogą być potrzebne. Dzięki temu będziesz mógł stworzyć łazienkę, która spełni oczekiwania i potrzeby użytkowników.

polkomtel faktura
ODPOWIEDZ