Nowoczesny dom

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Dzwonimierz_65
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2021, 4:25

Nowoczesny dom

Post autor: Dzwonimierz_65 »

Witajcie. Co sądzicie na temat nowoczesnego budownictwa? Przeglądałem nie tak dawno nowoczesne domy Warszawa, ale też okoliczne miejscowości. Nie da się nie zauważyć, że powstaje coraz więcej osiedli, które opierają się właśnie na nowoczesnym budownictwie. Ciekawi mnie wasze spojrzenie na te kwestie.
uzbekiś

Re: Nowoczesny dom

Post autor: uzbekiś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://www.odkurzaczeatex.pl/odkurzacze ... piecznych/

krakpol zabawki
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Nowoczesny dom

Post autor: Mirra »

A skoro już jesteśmy przy nowoczesnych domach, to czy widzieliście już najnowsze projekty gotowe oferowane przez pracownię MG Projekt? Ja przeglądałam je sobie ostatnio na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt i sporo z nich zrobiło na mnie niemałe wrażenie. Jak widzicie są wśród nich bardzo nowoczesne propozycje. Który projekt najbardziej się Wam podoba?
ODPOWIEDZ