Powietrzne pompy ciepła

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Maksyma61
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2020, 11:12

Powietrzne pompy ciepła

Post autor: Maksyma61 »

Kto z was kupował powietrzną pompę ciepła? Opłaciło wam się? Zastanawiam się nad tą inwestycją od dawna, bo za ogrzewanie wody i domu płacę naprawdę dużo. Może polecicie mi jakiegoś specjalistę od pomp z Łodzi lub okolic?
Awatar użytkownika
Kazimiera70
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 5:36

Re: Powietrzne pompy ciepła

Post autor: Kazimiera70 »

Skontaktuj się z firmą Cieplik, oni odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Znają się bardzo dobrze na pompach, kolektorach i fotowoltaice. Zapewniają też profesjonalny montaż i dobrej jakości urządzenia :)
Awatar użytkownika
guerlainka
Posty: 62
Rejestracja: 09 sie 2020, 13:00

Re: Powietrzne pompy ciepła

Post autor: guerlainka »

Pelletu zużywa się więcej, jednak jest on dużo czystszy niż węgiel. W kotłowni praktycznie nie ma pyłu. Dlatego inwestuję w pellet od maximer.
gładka

Re: Powietrzne pompy ciepła

Post autor: gładka »

wiesz co , jesli nie masz pewnosci to moge ci polecic Levade, oni nie dosc, ze ogarniaja te wszystkie systemy grzewcze to jeszcze zajmuja sie doradztwem, na pewno pomogą
qubuś

Re: Powietrzne pompy ciepła

Post autor: qubuś »

Maksyma61 pisze: ↑12 wrz 2020, 10:21 Kto z was kupował powietrzną pompę ciepła? Opłaciło wam się? Zastanawiam się nad tą inwestycją od dawna, bo za ogrzewanie wody i domu płacę naprawdę dużo. Może polecicie mi jakiegoś specjalistę od pomp z Łodzi lub okolic?
Na stronie https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/ znajdziesz ranking najczęściej instalowanych urządzeń.
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Powietrzne pompy ciepła

Post autor: Elegancx »

Dobrze sobie wszystko przekalkulujcie no ale mi wyszło, że się opłaca;) Sporo zależy od domu oczywiście i też od wielu innych rzeczy. Warto porozmawiać ze specjalistami, kimś kto się tym zajmuje i będzie potrafił wam wszystko uargumentować. Jeżeli chodzi o pompy ciepła to na pewno firma Erco Łódź bardzo dobrze się sprawdzi. My u nich zamawialiśmy zarówno właśnie pompę ciepła powietrzną, także i rekuperacje do naszego nowego domu.
ODPOWIEDZ