Prace porządkowe w ogrodzie

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
kamila_84
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2020, 1:03

Prace porządkowe w ogrodzie

Post autor: kamila_84 »

Hej wszystkim. Zdarzyło wam się korzystać z usług firmy sprzątającej ogrody, na przykład takiej jak Renova z Bielska-Białej? Pytam, bo zastanawiam się, czy samemu dam sobie radę z wyczyszczeniem kostki brukowej. Myślę poważnie nad wynajęciem specjalistów.
Awatar użytkownika
leonard_84
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 8:41

Re: Prace porządkowe w ogrodzie

Post autor: leonard_84 »

Tacy fachowcy mają zarówno odpowiedni sprzęt, jak i doświadczenie w wykonywaniu podobnych prac, więc wynajęcie ich jest zdecydowanie opłacalne, szczególnie jeśli chodzi o firmę Renova. Ja zlecałem im czyszczenie posadzi w Cieszynie i absolutnie nie żałuję. Dokładni i rzetelni.
rafał

Re: Prace porządkowe w ogrodzie

Post autor: rafał »

szczerze mowiac, nigdy nie mialem okazji korzystac z uslug jakiejkolwiek firmy, mam dobry sprzet, wszystko co potrzebne do ogrodu zamawiam na karchercenter-ocean.pl kosiarki, dmuchawy, system nawadniania, są naprawde fajnie zaopatrzeni
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Prace porządkowe w ogrodzie

Post autor: spekulant »

Same prace w ogrodzie są niezwykle ważne i ja również często je wykonuję. Muszę powiedzieć, że także od pewnego czasu korzystam ze sprawdzonego systemu nawadniania https://www.podlane.pl/ i jak najbardziej sprawdza się on znakomicie. W końcu co by nie było to nasza zieleń musi być podlana.
ODPOWIEDZ