pralnia

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
moniśka44

pralnia

Post autor: moniśka44 »

Korzystacie z pralni ? Może wiecie też gdzie jest magiel? Nie mamy miejsca na suszenie w domu i chętnie bym oddała na zewnątrz.
baśka33

Re: pralnia

Post autor: baśka33 »

Sama nad tym myślałam. Mamy 3 dzieciaków. Kosze non stop pełne a doba ma tylko 24H. Zresztą wiadomo nie wszystko się da wyprać w pralce.
esterĆ

Re: pralnia

Post autor: esterĆ »

Ja korzystam z pralni tutaj https://www.pralnia-warszawianka.pl/. oszczędzam mnóstwo czasu bo mają też prasowalnie. Nie jest drogo i przyznam, że nawet nie opłaca się odpalać żelazka.
Muszyńianka

Re: pralnia

Post autor: Muszyńianka »

Bardzo dobrą pralnia do któej na prawdę warto oddawac swoje ubrania to Pralnia Warszawianka https://www.pralnia-warszawianka.pl/ I super opcją jest też tutaj to, że jest możliwośc prasowania odzieży.

sylwester w górach zakopane
Baśia

Re: pralnia

Post autor: Baśia »

Muszyńianka pisze: ↑14 sty 2021, 15:43 Bardzo dobrą pralnia do któej na prawdę warto oddawac swoje ubrania to Pralnia Warszawianka https://www.pralnia-warszawianka.pl/ I super opcją jest też tutaj to, że jest możliwośc prasowania odzieży.
A ja sprawa wygląda, jeżeli chodzi o pranie tez innych rzeczy ? Czy jest tutaj pralnia wodna ? Bo generalnie zależałoby mi na tym. Mam rzeczy które boję się sama prać.
Tadźul

Re: pralnia

Post autor: Tadźul »

W momencie gdy potrzebuje oddać swoje koszule w dobre ręce to wybieram https://www.washster.com/pralnia-warsza ... ia-bemowo/ pralnia bemowo. Koszule po wszystkim są jak nowe, super poprasowane i czyściutkie. Jestem zadowolony z ich usług, wykonanie naprawdę wysoka klasa.
aluś8494

Re: pralnia

Post autor: aluś8494 »

Zdecydowałam się na wybór tej pralni - https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/legionowo/ , ponieważ fachowo się wszystkim zajęli i bez żadnego problemy wykonali u mnie pranie tapicerki, która była naprawdę w złym stanie. Na pewno będę polecała ich dalej, bo jestem zadowolona z usług. Dysponują profesjonalnym sprzętem.
Witka

Re: pralnia

Post autor: Witka »

Obrusy z tkanin syntetycznych wymagają szczególnej uwagi. Należy unikać zbyt wysokich temperatur zarówno podczas prania, jak i prasowania. Na https://tubachorzowa.pl/aktualnosci/czy ... kcjonistek znajdziesz wskazówki dotyczące odpowiedniej pielęgnacji tych materiałów. Ważne jest również, aby nie przeciążać pralki, co zapewni równomierne pranie i ułatwi proces prasowania.
ODPOWIEDZ