Projekt wnętrza domu

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Gwidona72
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2020, 17:06

Projekt wnętrza domu

Post autor: Gwidona72 »

Cześć. Jesteśmy z mężem w trakcie budowy domu i zastanawiamy się, czy nie warto byłoby zlecić komuś zaprojektowanie jego wnętrza. Mamy na oku firmę Intus Group. Wiecie coś na ich temat? Polecacie?
Awatar użytkownika
Otto-61
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 18:37

Re: Projekt wnętrza domu

Post autor: Otto-61 »

Współpracowałem z Intus Group w zakresie projektu wnętrza mojego biura. Uważam, że spisali się na medal, bo wykazali się ogromną kreatywnością i doświadczeniem. Polecam przejrzeć ich realizacje, upewnicie się, że warto.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Projekt wnętrza domu

Post autor: Mirra »

A skoro już o projektach domów mowa, to czy ktoś z Was zamawiał może kiedyś projekt domu w Pracowni Architektonicznej MG Projekt? I jak wrażenia? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/, że trwa u nich fajna promocja i można teraz do końca stycznia zamówić tam projekt domu po starej cenie z 2020 roku ;) Warto więc się pospieszyć ;)
Adaś

Re: Projekt wnętrza domu

Post autor: Adaś »

Gwidona72 pisze: ↑14 sie 2020, 5:23 Cześć. Jesteśmy z mężem w trakcie budowy domu i zastanawiamy się, czy nie warto byłoby zlecić komuś zaprojektowanie jego wnętrza. Mamy na oku firmę Intus Group. Wiecie coś na ich temat? Polecacie?
Sporo inspiracji jest na https://remont.biz.pl/blog/

ukryte terapie witamina d
ODPOWIEDZ