Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Estera_84
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2020, 17:20

Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Estera_84 »

Co sądzicie na temat budowy przydomowej oczyszczalni ścieków. Waszym zdaniem to się opłaca? Jakie widzicie korzyści? Przyznam, że ciekawi mnie takie rozwiązanie i chcę się dowiedzieć więcej na ten temat.

bank śląski jelenia góra
Awatar użytkownika
Bogdana93
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2020, 6:21

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Bogdana93 »

Dla mnie takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim jest tanie, a inwestycja szybko się zwraca. Nie szkodzi środowisku, nie śmierdzi i nie ulega awarii przez czynniki zewnętrzne. Gdybyś szukała kogoś do budowy takiej oczyszczalni, to polecam firmę biohydrosystem.pl. To prawdziwi fachowcy :)
Jaśek

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Jaśek »

Zastanawialiście się jaki wpływ na przydomową oczyszczalnię ścieków ma zmiękczacz wody, regenerowany solanką?

W internecie jest bardzo dużo sprzecznych informacji, ciężko mi było stwierdzić jak to rzeczywiście jest. ALE!

Znalazłem niedawno film na youtube, który wlaśnie bardzo szczegółowo przedstawia ten temat, w oparciu o wiedzę producentów zmiękczaczy wody oraz oczyszczalni biologicznych :D

Baardzo polecam, duża dawka wiedzy - https://youtu.be/3a6d9V96yP0
ODPOWIEDZ