Regeneracja trawnika

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Lubislaw
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 6:28

Regeneracja trawnika

Post autor: Lubislaw »

Korzystaliście kiedykolwiek z usług firmy Renova? Trawnik w moim ogrodzie jest w opłakanym stanie, a słyszałem, że wspomniana firma specjalizuje się w jego regeneracji. Możecie ich polecić?
Awatar użytkownika
zefiryn
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 19:55

Re: Regeneracja trawnika

Post autor: zefiryn »

To się zgadza. Pracownicy firmy Renova znają się świetnie na regeneracji trawników, ale i na pielęgnacji całych ogrodów. Miałem przyjemność korzystać z ich usług i zdecydowanie polecam, jeśli zależy Ci na naprawdę ładnym i zadbanym ogrodzie.
Kaśka89

Re: Regeneracja trawnika

Post autor: Kaśka89 »

Trawnik ciągle trzeba regenerować aby wyglądał pięknie . Warto o tym czytać i radzić się w sieci aby wyglądał pięknie każdego dnia. Ja dużo ostatnio czytałam o tym na https://www.lovethegarden.com/pl-pl/artykuly/trawnik . Mają tam wiele ciekawych porad i wskazówek, bo jednak regeneracja trawnika musi być.
fóskars

Re: Regeneracja trawnika

Post autor: fóskars »

Do trawnika polecam dobry aerator do trawnika firmy Fiskars https://zielonomi24.pl/Aerator-obrotowy-QuikFit-Fiskars Polepsza stan trawnika. :!:
andżejek

Re: Regeneracja trawnika

Post autor: andżejek »

Końcówka zimy i początek wiosny (choć w dzisiejszych czasach przy tak ciepłych zimach to ma coraz mniejsze znaczenie) jest to okres kiedy planujemy wykonywać porządki w pobliżu domu, czy w przydomowym ogródku. Naturalnie, jak w dużej części domków jednorodzinnych w ich pobliżu znaleźć można powierzchnie które wymagają przeprowadzania okresowych prac konserwacyjnych. Jedną z takich prac, które należy wykonywać cyklicznie jest niewątpliwie mycie kostki brukowej. Jest to świetny zabieg, dzięki któremu nawierzchnia podjazdów, ścieżek czy alejek dostanie powiew świeżości i możliwość przedłużenia swojej dobrej kondycji, dzięki czemu unikniemy przeprowadzania potencjalnych kosztownych prac niezbędnych do odnowienia powierzchni i jej żywotności.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Regeneracja trawnika

Post autor: spekulant »

Faktycznie kiedy chcemy mieć ładny trawnik to z całą pewnością musimy skupić się nad jego wyglądem. Ja także teraz mam zamiar realizować plan inteligentnego ogrodu i mam nadzieję, że uda mi się to. Po zapoznaniu się z akcesoriami w sklepie https://www.podlane.pl/inteligentny-ogrod-cat-217 także chcę wdrożyć automatyczny system nawadniania.
ODPOWIEDZ