Rekuperacja

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 30
Rejestracja: 29 lip 2019, 11:29

Rekuperacja

Post autor: iwika »

Wentylacja ze sprawnym systemem rekuperacji to bardzo fajna rzecz. U nas instalacją zajęła się firma http://krwserwis.pl/. Moim zdaniem bardzo sprawni i obeznani z zagadnieniem fachowcy. No i mamy w końcu sprawną wentylację, a dzięki rekuperacji również oszczędną.
Awatar użytkownika
Pola01
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2019, 22:37

Re: Rekuperacja

Post autor: Pola01 »

Nowoczesne rozwiązania takie jak sposób ogrzewania domu czy właśnie rekuperacja powinny być przemyślane już na etapie wyboru i dopasowania projektu domu. Dzięki temu będzie można je od podstaw zaplanować, bez potrzeby późniejszych przeróbek. Dobrze jest zwrócić się o projekt domu do profesjonalnej firmy - https://www.mgprojekt.com.pl/, która najlepiej zna się na nowinkach technicznych, wie co się sprawdza w praktyce i co będzie dla Was najbardziej opłacalne i wygodne.
Zuzuś

Re: Rekuperacja

Post autor: Zuzuś »

Pola01 pisze: ↑30 gru 2019, 16:11 Nowoczesne rozwiązania takie jak sposób ogrzewania domu czy właśnie rekuperacja powinny być przemyślane już na etapie wyboru i dopasowania projektu domu. Dzięki temu będzie można je od podstaw zaplanować, bez potrzeby późniejszych przeróbek. Dobrze jest zwrócić się o projekt domu do profesjonalnej firmy - https://www.mgprojekt.com.pl/, która najlepiej zna się na nowinkach technicznych, wie co się sprawdza w praktyce i co będzie dla Was najbardziej opłacalne i wygodne.
Jeżeli szukacie informacji na ten temat to zobaczcie na https://remont.biz.pl/rekuperacja/ jest tam kopalnia wiedzy na ten temat
ODPOWIEDZ