Skuteczna hydroizolacja dla tarasu oraz balkonu - wybór

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
SewerynDeś

Skuteczna hydroizolacja dla tarasu oraz balkonu - wybór

Post autor: SewerynDeś »

Gdzie szukać i na jakie rozwiązanie warto postawić jeżeli chodzi o skuteczną hydroizolację zarówno dla tarasu, jak i balkonu ponieważ właśnie jesteśmy na etapie budowy i chcielibyśmy poznać Wasze opinie żeby podjąć racjonalną decyzję w tym zakresie której też nie pożałujemy z kolejnymi latami :)
Rudoń

Re: Skuteczna hydroizolacja dla tarasu oraz balkonu - wybór

Post autor: Rudoń »

Nie tak dawno zabieraliśmy się za temat hydroizolacji na balkonie w naszym domu, także mogę Ci podpowiedzieć ;) Odnośnie wyboru systemu to wybraliśmy hydroizolację od WaterBlock w połączeniu z WB 2k oraz WB tape pro. Jednocześnie warto wspomnieć, ze też ich obsługa techniczna pomogła nam za darmo stworzyć cały projekt jej wykonania na całej powierzchni. Możecie sobie zajrzeć na https://waterblock.eu/ i dowiedzieć się jak to dokładnie wygląda, no i od razu jest kontakt. Pozdrawiam i daj znać jak tam poszło!
Gozoł

Re: Skuteczna hydroizolacja dla tarasu oraz balkonu - wybór

Post autor: Gozoł »

Rudoń pisze: ↑02 cze 2021, 11:46 Nie tak dawno zabieraliśmy się za temat hydroizolacji na balkonie w naszym domu, także mogę Ci podpowiedzieć ;) Odnośnie wyboru systemu to wybraliśmy hydroizolację od WaterBlock w połączeniu z WB 2k oraz WB tape pro. Jednocześnie warto wspomnieć, ze też ich obsługa techniczna pomogła nam za darmo stworzyć cały projekt jej wykonania na całej powierzchni. Możecie sobie zajrzeć na https://waterblock.eu/ i dowiedzieć się jak to dokładnie wygląda, no i od razu jest kontakt. Pozdrawiam i daj znać jak tam poszło!
Tutaj mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i również uważam, że akurat jeśli chodzi o wybór skutecznej hydroizolacji dla swojego domu to przy fundamentach i tarasie też postawiliśmy na waterblock. Mają dobre opinie w branży bo kilku firm się o nich pytaliśmy, materiały skuteczne i wilgoć dla naszego domu nie straszna.

klejenie styroduru
SewerynDeś

Re: Skuteczna hydroizolacja dla tarasu oraz balkonu - wybór

Post autor: SewerynDeś »

Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno wezmę pod uwagę i liczę, że w końcu będzie to optymalne rozwiązanie dla nas i jednocześnie skutecznego zabezpieczenia domu przed wilgocią zaczynając od fundamentów i w kolejnym etapie tarasie oraz balkonie. Mam nadzieję, że się wszystko uda!
Kasskkka323

Re: Skuteczna hydroizolacja dla tarasu oraz balkonu - wybór

Post autor: Kasskkka323 »

Wiele balkonowych porad znajdziecie tutaj: https://doba.pl/wroclaw/artykul/3-pomys ... /17/noa123 . Warto zacząć od wyboru różnorodnych roślin. Rośliny doniczkowe, pnącza, zioła i kwiaty mogą znaleźć swoje miejsce na balkonie. Wykorzystaj stojaki, półki i haczyki, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Warto donice z drzewkami lub krzewami ustawić na podłodze, a mniejsze na półkach lub stolikach. To stworzy efekt gęstej roślinności.
Kamil 59

Re: Skuteczna hydroizolacja dla tarasu oraz balkonu - wybór

Post autor: Kamil 59 »

Cześć wszystkim! Planujemy zainstalować studnię głębinową w naszym domu w Istebnej https://hydroodwiert.pl/studnie-glebinowe/istebna/ i chcielibyśmy poznać wasze doświadczenia. Może ktoś z was już korzysta z takiej studni? Jakie firmy polecacie? Chcielibyśmy również dowiedzieć się, czy istnieją jakieś specyficzne zasady czy pozwolenia związane z budową studni głębinowej w tej okolicy. Dziękuję za wszelkie informacje!
Mirek 20

Re: Skuteczna hydroizolacja dla tarasu oraz balkonu - wybór

Post autor: Mirek 20 »

Witajcie! Szukam firmy do wykonania studni głębinowej w Zawoi https://geofizyk.pl/studnie-glebinowe/szczyrk/ Czy ktoś z Was zna odpowiedniego specjalistę lub firmę, która świadczy takie usługi? Liczymy na Waszą pomoc i doświadczenie!
ODPOWIEDZ