Urządzanie mieszkania - sklepy

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Leka-74
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 7:33

Urządzanie mieszkania - sklepy

Post autor: Leka-74 »

Hej, polecilibyście mi jakieś niedrogie sklepy online z wyposażeniem do domu? Jak na razie najbardziej zainteresowała mnie oferta taniejdladomu.pl. Słyszeliście o nim? Może robiliście już tam zakupy?

uszkodzone sprzęgło
Awatar użytkownika
remigia1960
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2020, 20:11

Re: Urządzanie mieszkania - sklepy

Post autor: remigia1960 »

Jestem zdania, że to jeden z lepiej zaopatrzonych tego typu sklepów w dodatku z rewelacyjnymi cenami. Kupowałam u nich wyposażenie łazienki, ale to na pewno nie ostatnie moje zakupy tam. Jakość asortymentu też jest niczego sobie :)
miłaST

Re: Urządzanie mieszkania - sklepy

Post autor: miłaST »

Sklep to może nie jest, ale w sumie jeszcze więcej ofert na różnego rodzaju dekoracje i dodatki do domu niż w jakimkolwiek sklepie znajdziecie na Arena.pl. Widziałam tam przeróżne dekoracyjne poduszki, koce, oświetlenie, ramki do zdjęć itd.
Kaśka

Re: Urządzanie mieszkania - sklepy

Post autor: Kaśka »

Szukając artykułów do wykończenia mieszkania jak drzwi, listwy czy ozdobne lamele polecam sklep Golddoor. Można tam znaleźć artykuły najwyższej jakości, które nie tylko zapewnią w mieszkaniu styl oraz elegancję, ale również będę się świetnie prezentowały i spełniały swoją funkcję przez długie lata.
ODPOWIEDZ