Wentylacja z rekuperacją

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Nikodem1963
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 23:42

Wentylacja z rekuperacją

Post autor: Nikodem1963 »

Co sądzicie na temat wentylacji z odzyskaniem ciepła? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zainwestowaniem w rekuperator i zleceniem jego montażu Centrum Rekuperacji. Powiedzcie mi, czy według was to opłacalne?
Awatar użytkownika
maksa88
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020, 12:23

Re: Wentylacja z rekuperacją

Post autor: maksa88 »

Ja i wielu moich znajomych uważamy, że Centrum Rekuperacji to prawdziwi specjaliści od instalacji wentylacyjnych. Nie tylko sprawnie je montują, ale przede wszystkim pomagają i doradzają w wyborze. Można na nich liczyć.
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Wentylacja z rekuperacją

Post autor: Elegancx »

Jak dla mnie jest to bardzo opłacalna rzecz, ale też zależy pod jakim kątem na to patrzycie. Jeżeli chcecie postawić na wentylacje z rekuperacją tylko ze względu na obniżenie kosztów ogrzewania to się to raczej nie opłaca, rekuperacja to i wiele innych zalet. Zresztą zgłoście się do firmy Erco Łódź jak ja, wszystko wam tu już wyjaśnią i zajmą się wszystkim co będzie związane z rekuperacją, wraz z profesjonalnym montażem.
Adaś

Re: Wentylacja z rekuperacją

Post autor: Adaś »

Nikodem1963 pisze: ↑05 lis 2020, 15:38 Co sądzicie na temat wentylacji z odzyskaniem ciepła? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zainwestowaniem w rekuperator i zleceniem jego montażu Centrum Rekuperacji. Powiedzcie mi, czy według was to opłacalne?
Jeżeli szukacie informacji na ten temat to zobaczcie na https://remont.biz.pl/rekuperacja/ jest tam kopalnia wiedzy na ten temat
ODPOWIEDZ