znacie okna Drutex?

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
bezz
Posty: 99
Rejestracja: 03 cze 2019, 19:36

znacie okna Drutex?

Post autor: bezz »

Wiem, że może to nie jest dobre pytanie ale nie znam się na tym temacie co nie znaczy że chcę kupować okna byle gdzie. Wiadomo, że zależy mi na jakości i trwałości takich okien. I tak kilka osób poleciło nam firmę Drutex S.A., gdzie można znaleźć okna nie tylko z PCV ale także aluminium czy też drewniane. Także wybór okazał się dużo szybszy i lepszy niż to wcześniej przypuszczałam
nićka

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: nićka »

Design to jedno, ale zdecydowanie wolę mieć bardziej szczelne okna, aniżeli przepłacać za rachunki, aby móc sobie popatrzeć na ładne okna. Tym bardziej, że niektóre firmy jak np. https://www.dobreoknapoznan.pl/ mają w swojej ofercie wiele wariantów koloru oklein, które też dobrze wyglądają.
wędzidło

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: wędzidło »

Ja znam bo sama od kilku lat użytkuje w domu. Wybór był prosty, wygrało wzornictwo, kolory, parametry i cena. Nie mam im na chwile obecna nic do zarzucenia, dalej jak nowe

jak pielęgnować róże miniaturowe w doniczce
ODPOWIEDZ