Co kupić dla dziewczynki?

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Herakles_89
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2019, 5:01

Re: Co kupić dla dziewczynki?

Post autor: Herakles_89 »

Największy wybór znajdziesz na kochamzabawki.eu, naszym dzieciom zawsze zamawiamy zabawki właśnie stamtąd. Wejdź do nich na stronę, mają osobną kategorię z zabawkami dla dziewczynek, na pewno coś znajdziesz.
Awatar użytkownika
Leka_67
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 20:42

Co kupić dla dziewczynki?

Post autor: Leka_67 »

Gdzie kupujecie prezenty dla maluchów? Chcę kupić coś dla dziewczynki, lubi lalki i jednorożce.
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Co kupić dla dziewczynki?

Post autor: Elegancx »

Oczywiście przez internet. Najłatwiej tak zrobić fajne zakupy dla dziecka, w tym właśnie odpowiednie zabawki. Myślę, że będziecie zadowoleni z oferty sklepu internetowego https://gettoys.pl Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą także i na kreatywne zabawki, wspomagające rozwój dziecka.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Co kupić dla dziewczynki?

Post autor: olka »

Moim zdaniem, wszystko zależy od wieku. We wczesnym dzieciństwie, wybór zabawek jest w szczególności ważny. My za namową mojej koleżanki, która jest matką kilkorga dzieci, zdecydowaliśmy się na zakup takich zabawek, jakimi są Zabawki Small Foot :) Uważam, że drewniane zabawki to najlepsza opcja dla naszych pociech.
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 104
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:13

Re: Co kupić dla dziewczynki?

Post autor: Marek22 »

Chcesz jako rodzic zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka? Aby zrobić to najlepiej to wejdź na stronę https://odpustowe.pl/kategoria-produktu ... dmuchance/ tam bardzo fajny artykuł który opisuje na co zwracać uwagę gdy dziecko zaczyna wychodzić samo z domu np. do szkoły.
Awatar użytkownika
ViktoriaV
Posty: 18
Rejestracja: 22 maja 2020, 20:06

Re: Co kupić dla dziewczynki?

Post autor: ViktoriaV »

Nie znam dziewczynki, która nie lubiłaby się stroić, więc ubrania zawsze będą świetnym pomysłem. Piękne fasony znajdziesz na https://www.51015kids.eu/dziewczynka-2-7-lat/sukienki. Możesz zdecydować się na bardziej odświętne, wizytowe wzory lub klasyczne propozycje z dzianiny. Wybór jest bardzo szeroki. Polecam sprawdzić, bo ceny są wyjątkowo korzystne.

kandydoza u dzieci
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 103
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:03

Re: Co kupić dla dziewczynki?

Post autor: Marko33 »

Ale to już sami powinniscie wiedzieć, co na Was robi wrażenie. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://butymodne.pl/creepersy-damskie-c148422.html i sprawdzili takie creepersy. Jeśli się Wam podobają, to na pewno sprawdzą się idealnie też podczas użytkowania :)
AnetaMróz

Re: Co kupić dla dziewczynki?

Post autor: AnetaMróz »

Czytanie dzieciom to bardzo ważna kwestia, jaka jest dość często pomijana w dzisiejszych czasach. Ja jestem w stanie zrozumieć jak postęp technologiczny wpłynął na nasze życie. Wszystko jednak powinno być dozowane w odpowiedniej ilości, a zostawienie naszego dziecka przed ekranem tabletu czy telewizora, to nie jest najlepsze wyjście. To bardziej szukanie możliwości zyskania odrobiny wolnego czasu kosztem rozwoju naszego dziecka. W rzeczywistości nic nie jest w stanie zastąpić naszego głosu jakim możemy przeczytać dziecku ulubioną bajkę. Tworzy to także w jego świadomości to jak przydatna jest to umiejętność co przekłada na szybsze zainteresowanie nauką. Jeśli chodzi o książki do nauki czytania to bardzo polecana jest seria "Czytam sobie" - https://czytamsobie.pl/ksiazki-do-nauki-czytania To wydawnictwo jakie podchodzi nowocześnie do projektowania swoich lektur, tak by dziecko wyciągneło z nauki jak najlepsze rezultaty.
ODPOWIEDZ