co podac dzieciom na bol gardla

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

co podac dzieciom na bol gardla

Post autor: padolek »

co podajecie dzieciom na bol gardla? probowalismy juz chyba wszystkiego i albo nie chca ssac tabletek albo problem bo za ostry lek
białka

Re: co podac dzieciom na bol gardla

Post autor: białka »

nam kiedys pani pielegniarka w przychodni poleciila septogard i tak stal sie stalym bywalcem apteczki bo podpasowal zarowno dzieciakom jak i mi :) dziala naprawde skutecznie i dzieki temu ze ma dzialanie przeciwzapalne nie tylko zwalcza bol ale tez infekcje
Miśka

Re: co podac dzieciom na bol gardla

Post autor: Miśka »

W przypadku problemów z gardłem przede wszystkim określić czy to przeziębienie czy może grzybicze zapalenie gardła. W zależności od tego trzeba będzie podjąć inne środki leczenia i stosowane preparaty. Dlatego najlepiej mieć w domowej apteczce zarówno preparaty na jedną i drugą przypadłość.
Wróżka456

Re: co podac dzieciom na bol gardla

Post autor: Wróżka456 »

To zależy jeszcze jak duże są dzieci i co dokładnie im dolega. Ostatnie zapalenie gardła bardzo szybko udało mi się wyleczyć z pomocą octeniseptu. Spray bardzo szybko przyniósł mi ulgę i całe szczęście choroba nie nawróciła. Warto go spróbować - stosuję go też na zwyczajne bóle gardła także u swoich dzieci.
ODPOWIEDZ