Czapki dla dzieci

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
bezz
Posty: 99
Rejestracja: 03 cze 2019, 19:36

Czapki dla dzieci

Post autor: bezz »

Zastanawiam się nad kupnem czapki na lato dla synka. Wprawdzie ma on dopiero trzy latka, ale chciałabym kupić mu markową. Myślę o firmie Nike, gdyż mają tam fajny wybór i nawet nie drogo. Polecono mi stronkę Czapki dla dzieci Nike i postanowiłam zaryzykować i zamówiłam na próbę jedną czapeczkę. Zobaczymy
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Czapki dla dzieci

Post autor: spekulant »

Akurat z wyborem czapek dla dzieci ja nigdy nie miałem żadnego problemu. Tym bardziej, że moje maluchy zawsze lubiły coś mieć na głowie. Muszę przyznać, że ja za to jestem wielkim zwolennikiem noszenia kapeluszy. Nawet już zamówiłem sobie w sklepie https://hatfactory.pl/31-kapelusze-letnie-meskie bardzo fajny męski kapelusz letni.
Kaśka81

Re: Czapki dla dzieci

Post autor: Kaśka81 »

Mam podobny problem.... na stronie sklepu agbo.com.pl znalazłam bardzo fajne czapki dla dziewczynki, takie przywiązywane pod brodę. Zastanawiam się czy moja 2 letnia Antosia będzie chciała ją nosić. Czy to stabilne przywiązanie? Nie będzie spadać za każdym razem jak będzie się bawić, biegać czy skakać?
ODPOWIEDZ