Dobry żłobek

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Stela-87
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2021, 0:02

Dobry żłobek

Post autor: Stela-87 »

Jakie żłobki w Warszawie polecilibyście innym rodzicom? Mnie szczególnie ciekawi żłobek Anteczek, a przede wszystkim to, że mają tak duży wybór zajęć dodatkowych. Ktoś z was posyła tam swoje dzieci?
Awatar użytkownika
Atena-83
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 0:09

Re: Dobry żłobek

Post autor: Atena-83 »

Mnie spodobało się to, że w Anteczku zapewniana jest nauka języka angielskiego. Fajnie, że maluchy już od najmłodszych lat mogą zapoznawać się z obcymi językami. Tę placówkę polecam też ze względu na świetnych wychowawców.
Michałek02232

Re: Dobry żłobek

Post autor: Michałek02232 »

Jeśli chodzi o wybór żłobka to nie jest to prosta sprawa, aczkolwiek myśle, że może Was zainteresować żłobek mokotów. Mają spore doświadczenie i umiejętność otoczenia troską, a to według mnie jest najważniejsze podczas szukania idealnego miejsca dla dziecka w tak młodym wieku.
alutka

Re: Dobry żłobek

Post autor: alutka »

Michałek02232 pisze: ↑24 lut 2021, 8:48 Jeśli chodzi o wybór żłobka to nie jest to prosta sprawa, aczkolwiek myśle, że może Was zainteresować żłobek mokotów. Mają spore doświadczenie i umiejętność otoczenia troską, a to według mnie jest najważniejsze podczas szukania idealnego miejsca dla dziecka w tak młodym wieku.
Czy jest to żłobek prywatny?
ODPOWIEDZ