Dzieci w czasie podróży

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
eunika_60
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2022, 8:31

Dzieci w czasie podróży

Post autor: eunika_60 »

Jak Wasze dzieciaki radzą sobie w czasie dłuższych podróży samochodowych? U nas niestety jest problem z chorobą lokomocyjną, a że zaplanowaliśmy nieco dalszy wyjazd wakacyjny, to nie ukrywam, że sama trasa, sama podróż już trochę zaczyna mnie stresować. Macie jakieś sprawdzone i godne polecenia sposoby na chorobę lokomocyjną dla dziecka w wieku przedszkolnym?
Klarka

Re: Dzieci w czasie podróży

Post autor: Klarka »

A co myślicie o ubezpieczeniu? Macie? Posiadanie ubezpieczenia podczas podróży to także gwarancja pomocy w każdej sytuacji. Ubezpieczyciel zapewni nam pomoc medyczną czy organizację transportu do kraju w przypadku poważnego wypadku. To bardzo ważne, szczególnie gdy wyjeżdżamy za granicę i nie znamy języka kraju, w którym przebywamy. Tutaj macie sporo informacji o tym https://aktywniebezpiecznie.pl/
Awatar użytkownika
parada
Posty: 66
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:05

Re: Dzieci w czasie podróży

Post autor: parada »

Zdecydowanie każdy rodzić musi zadbać o dzieci w czasie podróży i bezpieczeństwo jet tu chyba najważniejsze. Jazda samochodem z fotelikiem do przewozu dzieci to absolutna podstawa i myślę że o tym pamiętasz. Ja w każdym razie nie wyobrażam sobie przewożenia dziecka bez takiego wyposażenia.
sortaa

Re: Dzieci w czasie podróży

Post autor: sortaa »

Nurkowanie to dla mnie hobby, ale nie powiem, żebym to umiała jakoś specjalnie. Po prostu się zanurzam na chwilę i to tyle. Dlatego pomyślałam, że może właśnie będę sobie mogła tutaj https://asiandivers.pl/ sprawdzić odpowiednie instruktorstwo. Dla mnie to ma wszystko cel i sens. Dlatego co wy na to? Powiecie mi więcej na ten temat?
Bartłomiej

Re: Dzieci w czasie podróży

Post autor: Bartłomiej »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://helpmedi.com.pl/produkt/aspirat ... -helpmedi/ , na której znajdziecie firmę HelpMedi, która w ofercie posiada najrózniejsze produkty medyczne dla dzieci. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.

św zuzanna rzymska patronka
ODPOWIEDZ