Karmienie dziecka

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
nina1963
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2021, 4:22

Karmienie dziecka

Post autor: nina1963 »

Cześć. W jaki sposób zazwyczaj karmicie wasze pociechy? U nas nie może zabraknąć krzesełka do karmienia, ale takiego, które będzie bardzo wygodne. Inaczej nie wyobrażam sobie karmić córki. Jak to wygląda u was w domach? Możecie podzielić się doświadczeniami.
Awatar użytkownika
siri
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Karmienie dziecka

Post autor: siri »

Modne i popularne nesesery jak najbardziej można dzisiaj także znajdować przez internet i będzie to także doskonały drobiazg dla bliskiej osoby. Zdecydowanie szybko można taki zamówić dla siebie właśnie przez internet. Dobrze, że można szybko robić zakupy online.
dash44.pl Kraków
kęlina

Re: Karmienie dziecka

Post autor: kęlina »

kupujecie gotowe słoiczki z posilkami swoim dzieciom? Córcia zaczęła poznawać stałe pokarmy, idzie to nawet sprawnie. Kupuję dla niej słoiczki hipp bio https://hipp.dodomku.pl/zywienie_01_pie ... _3960.html mają dobre składy i są z ekologicznych warzyw i owoców
mrówka

Re: Karmienie dziecka

Post autor: mrówka »

nina1963 pisze: ↑06 kwie 2021, 5:19 Cześć. W jaki sposób zazwyczaj karmicie wasze pociechy? U nas nie może zabraknąć krzesełka do karmienia, ale takiego, które będzie bardzo wygodne. Inaczej nie wyobrażam sobie karmić córki. Jak to wygląda u was w domach? Możecie podzielić się doświadczeniami.
U nas jeszcze póki co samo mleko, nie karmię piersią więc postawiłam na Bebilon, w doz kupuję w dobrej cenie.
jęgga

Re: Karmienie dziecka

Post autor: jęgga »

mrówka pisze: ↑27 kwie 2021, 9:31
nina1963 pisze: ↑06 kwie 2021, 5:19 Cześć. W jaki sposób zazwyczaj karmicie wasze pociechy? U nas nie może zabraknąć krzesełka do karmienia, ale takiego, które będzie bardzo wygodne. Inaczej nie wyobrażam sobie karmić córki. Jak to wygląda u was w domach? Możecie podzielić się doświadczeniami.
U nas jeszcze póki co samo mleko, nie karmię piersią więc postawiłam na Bebilon, w doz kupuję w dobrej cenie.
który Bebilon kupujesz? U nas wersja AR i szukam gdzie by można najtaniej kupić stacjonarnie, muszę się przejść do doz
gałuszka

Re: Karmienie dziecka

Post autor: gałuszka »

jęgga pisze: ↑27 kwie 2021, 15:29
mrówka pisze: ↑27 kwie 2021, 9:31
nina1963 pisze: ↑06 kwie 2021, 5:19 Cześć. W jaki sposób zazwyczaj karmicie wasze pociechy? U nas nie może zabraknąć krzesełka do karmienia, ale takiego, które będzie bardzo wygodne. Inaczej nie wyobrażam sobie karmić córki. Jak to wygląda u was w domach? Możecie podzielić się doświadczeniami.
U nas jeszcze póki co samo mleko, nie karmię piersią więc postawiłam na Bebilon, w doz kupuję w dobrej cenie.
który Bebilon kupujesz? U nas wersja AR i szukam gdzie by można najtaniej kupić stacjonarnie, muszę się przejść do doz
A jakieś mleko początkowe Bebilonu dostanę w dozie?
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

Re: Karmienie dziecka

Post autor: padolek »

A jak wybierałyście mleko? na jakiej podstawie wybór padł akurat na te ? Ja ostatnio sporo opiniii czytałam na https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jakie- ... psze/4101/
i faktycznie one pomogły mi się zdecydować
Sośka

Re: Karmienie dziecka

Post autor: Sośka »

gałuszka pisze: ↑27 kwie 2021, 0:14 A jakieś mleko początkowe Bebilonu dostanę w dozie?
Tak, ja podawałam swojej córeczce mleko początkowe Bebilon 1 Pronutra-Advance. Zawsze dostępne, bez stresu kupowałam w osiedlowym dozie, cena też przystępna. A córka bardzo dobrze zareagowała na to mleko, zero jakichkolwiek problemów z brzuszkiem.
sławcia

Re: Karmienie dziecka

Post autor: sławcia »

Sośka pisze: ↑16 maja 2021, 21:57
gałuszka pisze: ↑27 kwie 2021, 0:14 A jakieś mleko początkowe Bebilonu dostanę w dozie?
Tak, ja podawałam swojej córeczce mleko początkowe Bebilon 1 Pronutra-Advance. Zawsze dostępne, bez stresu kupowałam w osiedlowym dozie, cena też przystępna. A córka bardzo dobrze zareagowała na to mleko, zero jakichkolwiek problemów z brzuszkiem.
W takim razie też sprawdzę w doz bo potrzebuję czegoś sprawdzonego.
julitakozioł

Re: Karmienie dziecka

Post autor: julitakozioł »

Jeżeli chodzi o karmienie dziecka (mam na myśli noworodka i niemowlę) to u mnie bardzo sprawdził się laktator marki Ameda, szczególnie gdy chciałam już wracać do pracy nie rezygnując jednocześnie z naturalnego karmienia córki. Polecam wszystkim niezdecydowanym mamom :)
głaska

Re: Karmienie dziecka

Post autor: głaska »

julitakozioł pisze: ↑29 cze 2021, 13:18 Jeżeli chodzi o karmienie dziecka (mam na myśli noworodka i niemowlę) to u mnie bardzo sprawdził się laktator marki Ameda, szczególnie gdy chciałam już wracać do pracy nie rezygnując jednocześnie z naturalnego karmienia córki. Polecam wszystkim niezdecydowanym mamom :)
U mnie tylko mm wchodzi w grę, wybrałam Bebilon, kupuję stacjonarnie w doz w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ