Mebelki dla dzieci

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Radomira
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 10:57

Mebelki dla dzieci

Post autor: Radomira »

Hej forumowicze.
Jak sądzicie, jakich mebelków nie może zabraknąć w dobrze urządzonym pokoju dla dziecka? Mnie ostatnio bardzo spodobały się leżaczki dziecięce i zastanawiam się, czy jednego z nich nie zamówić. Myślę, że byłby super wygodny. Też byście się zdecydowali?
Awatar użytkownika
Placha
Posty: 72
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Mebelki dla dzieci

Post autor: Placha »

Matę edukacyjną kupowaliście? Fajna rzecz muszę przyznać, mojemu dziecku bardzo odpowiada i widzę fajne interakcje. Polecam w taką się zaopatrzyć jak najszybciej. Ja swoją kupowałam na stronie https://www.51015kids.eu/akcesoria-zaba ... edukacyjne Myślę, że spokojnie tu coś wybierzecie.
Awatar użytkownika
kapryssa
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2020, 10:38

Re: Mebelki dla dzieci

Post autor: kapryssa »

Jasna sprawa,że w pokoiku dziecka nie może zabraknąć stylowych mebli,ale warto też pomyśleć o atrakcjach również do ogrodu.Obecnie w bardzo dobrej cenie huśtawki,zjeżdżalnie,piaskownice i domki ma firma https://www.4iq.com.pl/drewniane-domki-i-place-zabaw/413-hustawka-ola-ze-zjezdzalnia-5908283360147.html
Oferuje ona najwyższej jakości place zabaw dla dzieci,bezpieczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy negatywne działanie czynników atmosferycznych. Co więcej, konstrukcje nie wydzielają szkodliwych substancji i oparów, a tym samym tworzą bezpieczne warunki do zabawy malucha.
ODPOWIEDZ