Oryginalne zabawki

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
mirołada-98
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2021, 15:08

Oryginalne zabawki

Post autor: mirołada-98 »

Hej! Nie wiem jak wy, ale ja zawsze staram się kupować mojemu synkowi nietypowe zabawki takie jak samochody na akumulator i tym podobne. Jego radości czasami naprawdę nie da się opisać słowami. Też sprawiacie takie ciekawe prezenty waszym dzieciom, czy korzystacie z tego, że nie mają zbyt dużych wymagań? :)
MAŁPISZON_pl

Re: Oryginalne zabawki

Post autor: MAŁPISZON_pl »

Dobry pomysł na zdrowy prezent dla dziecka to drabinka gimnastyczna. Drewniana bądź metalowa drabinka do ćwiczeń dobrze pasuje do współczesnyh trendów wyposażenia wnętrz. Drabinka dla dzieci w domu jest doskonałym narzędziem w rękach rodziców, bo poprzez systematyczne ćwiczenia rodzice dają dzieciom doskonały przykład i motywują do aktywności fizycznej.
TadełuszMiziak

Re: Oryginalne zabawki

Post autor: TadełuszMiziak »

Czy dla dzieci można kupić coś lepszego do zabawy niż gry i zabawki edukacyjne? Żyjemy w takich czasach, że na każdym kroku można znaleźć zabawki, które nie rozwijają dzieci, a co gorsza mogą ten rozwój powstrzymać lub zahamować, ja staram się kupować gry haba dla moich szkrabów, wiem, że moje pieniądze nie są wywalone w błoto, a moje dzieci poza chwilową zabawą - przyswoją wiedzę na samym początku swojego rozwoju intelektualnego :o
elkaq

Re: Oryginalne zabawki

Post autor: elkaq »

"Ciało człowieka. Quiz Big ALEX" autorstwa Alexandra to gra edukacyjna, która naprawdę edukuje i rozwija dziecko w sposób niezwykły, nie tak jak inne gry edukacyjne. Dzięki interesującym zagadkom i quizom dotyczącym budowy ciała człowieka, dzieci mogą w sposób angażujący pogłębiać swoją wiedzę na temat anatomii i funkcji organizmu, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością.
ODPOWIEDZ