Płatność kryptowalutami

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Płatność kryptowalutami

Post autor: Zocha »

Coraz bardziej popularne stały się kryptowaluty i płatności właśnie ta walutą. Zastanawiam sie czy nie wprowadzić mozliwości takich płatnosci na mojej stronie. Widziałem że tutaj https://bitbaypay.com/pl/rozwiazania/platnosci-online jest taka możliwość. Skoro coraz wiecej osób posługuje się tą walutą to warto wyjść na przeciw ich oczekiwaniom .
Witek3992

Re: Płatność kryptowalutami

Post autor: Witek3992 »

Dodanie kryptowalut do portfela inwestycyjnego może pomóc w zdywersyfikowaniu ryzyka. Oznacza to, że inwestorzy nie są uzależnieni tylko od tradycyjnych aktywów, takich jak akcje czy obligacje. Tutaj https://egera.com/pl/kantor-bitcoin możecie kupić kryptowaluty. Myślę, że ich popularnośc nie wzięła się znikąc i naprawdę warto w nie zainwestować, oczywiście wiadomo, wszystko z głową.
slodkaidiotka00

Re: Płatność kryptowalutami

Post autor: slodkaidiotka00 »

Jestem ciekawa ogólnie, jak wy zarabiacie na codziennych elementach w sieci. Dla mnie to oczywiste, że warto, bo przecież niektórzy wciąż zapominają, że żyjemy w czasach prawdziwego zarobkowania. I na przykład Kurs Dogecoin będzie strzałem w dziesiątkę dla każdego, kto ma naprawdę dobre pomysły i chęci.
ODPOWIEDZ