Płatności w sklepie

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
tęczuś
Posty: 52
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:52

Płatności w sklepie

Post autor: tęczuś »

Otworzenie sklepu internetowego to nie jest łatwa sprawa. Pomijając fakt, dobrego towaru i stworzenia strony trzeba też pomyśleć o opcjach płatości, tak zeby jak najbardziej ułatwić korzystanie. Zastanawiam sie czy nie wprowadzić płatności krypto walutami. Czytałem tutaj https://bitbaypay.com/pl/rozwiazania/platnosci-online , o takiej możliwości. Sądzicie, ze warto otwierać sie na nowe ?
Awatar użytkownika
Beelzi
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2019, 2:14

Re: Płatności w sklepie

Post autor: Beelzi »

Opinie nie są złe na temat tych usług. Chyba warto zdecydować się na to.
W sercu każdego człowieka drzemie lew.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 268
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Płatności w sklepie

Post autor: tencza »

W sklepie internetowym warto zastosować jakiś wygodny i szybki sposób płatności, co będzie przekładało się na zadowolenie klienta. Fajnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty: https://www.przelewy24.pl/aktualnosci/k ... ternetowym . Dzięki tej opcji można dokonać ekspresowego i bezpiecznego przelewu.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Płatności w sklepie

Post autor: nadia »

Najlepiej porównać sobie kilka obecnych rozwiązań i wybrać to, które najbardziej nam odpowiada. My w sklepie korzystamy z https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i nie mam żadnych zastrzeżeń co do działania tego systemu.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Płatności w sklepie

Post autor: olka »

Też uważam, że najlepiej porównać kilka różnych ofert, zanim podejmie się decyzję. No ja akurat wybrałam https://www.przelewy24.pl/do-pobrania#wtyczki i jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez tę firmę. Na pewno nie mam w planach ich zmieniać.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Płatności w sklepie

Post autor: spekulant »

W sumie sama płatność w sklepie internetowym jest niezwykle istotna i ja jestem zdania, że oczywiście należy wybrać tą właściwą. Dlatego właśnie jak wybrałam płatności online https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online które jak dla mnie są bardzo bezpieczne oraz szybkie, co również jest ważne.
ODPOWIEDZ