Szkoła dla dziecka

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 44
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:09

Szkoła dla dziecka

Post autor: ariana »

Witam wszystkich. Szukam razem ze swoim mężem szkoły dla naszego dziecka, która oferuje klasy dwujęzyczne. Póki co najbardziej spodobała mi się Szkoła Europejska w Łodzi https://szkolaeuropejska.pl/ . Na stronie mają napisane, że posiadają międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich wiarygodność oraz chwalą się wysokimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: Mirra »

A czy wysyłacie Wasze dzieci do jakieś szkoły języków obcych? Z tego, co widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci, to w Szkole Językowej ProfiLingua dziecko może się uczyć nawet języka chińskiego. Co o tym sądzicie? Warto wysłać pociechę na taki kurs?
Awatar użytkownika
helkaa
Posty: 55
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:26

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: helkaa »

Co do szkoły dla dziecka to na pewno warto także będzie szukać podręczników na takich stronach jak na przykład https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html gdzie oferty są naprawdę o wiele niższe niż te stacjonarne. Na pewno warto bedzie się rozejrzeć aby zaoszczędzić.
Awatar użytkownika
Montemari
Posty: 77
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: Montemari »

W Te Vizji Wawer znaleźliśmy już przedszkole dwujęzyczne, szkoda że wcześniej o tym nie pomyśleliście:) Jednak nic straconego, szkołę podstwową także prowadzą i tu nie dość, że jest dużo angielskiego (8 godzin na tydzień) to również jest dodatkowy język obcy do wyboru. Mój syn bardzo sobie dobrze radzi z hiszpańskim:)
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 12
Rejestracja: 26 mar 2020, 20:17

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: Luizka56 »

Jeżeli chodzi o przedszkole dwujęzyczne to my możemy polecić Tequestę, chodziła tu dwójka moich dzieciaków i bardzo mile wspominamy ten czas :) Placówka jest bardzo nowoczesna, a nauczycie przesympatyczni z dobrym podejściem do dzieciaków :)
wołna

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: wołna »

Ja polecam szkołę Te Vizja na Wawrze. To najlepsza szkoła prywatna w Warszawie! Dzieci mają tam ogromne możliwości rozwoju, panuje tam miła atmosfera a nauczyciele bardzo dbają o dzieci. My jesteśmy zachwyceni.
Zośia

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: Zośia »

Bardzo ważny jest również wybór przedszkola. Jeśli jesteście z Warszawy, to polecam przedszkole https://fiqmiku.pl/. Nauczyciele w przedszkolu pracują z wielkim zaangażowaniem, dbają o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, otaczają podopiecznych troską, ciepłem i uśmiechem. Dzięki temu, dzieci chodzą z uśmiechem do przedszkola.
emiliaa33ć

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: emiliaa33ć »

Moje dziecko korzysta z platformy edukacyjnej i myślę, że jest to wielkie ułatwienie bo dzięki temu nie musimy razem z mężem siedzieć z nim nad lekcjami, bo właściwie wszystko co musi się nauczyć jest tam zawarte. W sumie nie tak dawno temu na nią trafiłam zupełnie przypadkiem, ale nauka zdecydowanie idzie lepiej więc to rozwiązanie zostanie z nami na dłużej

patron św emilia
skarbą

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: skarbą »

Bez dwóch zdań zdecydowanie warto zaufać https://fiqmiku.pl/ , tutaj znajdziesz opieke dla dziecka godną zainteresowania. Oczywiście powinnaś najpierw spotkać się z dyrekcja, z kimś to Ci wyjaśni w jaki sposób zajmują się dziećmi, jak wyglądają zajęcia. Rodzic świadomy znacznie lepiej się czuje.
dariina

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: dariina »

Co powiecie na ZABRZE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE? Nie tak dawno znalazłam https://norlandiaprzedszkola.pl/zabrze i powiem wam, że rzeczywiście tutaj warunki są na wysokim poziomie, do tego też personel jest bardzo życzliwy i ma świetne podejście do dzieci
Bartłomiej37

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: Bartłomiej37 »

Przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na temat przedszkola dla dzieci - https://pozytywnarodzina.pl/edukacja-i- ... -na-start/ . Jakie Wy macie zdanie w tym temacie?
ODPOWIEDZ