Szkolenia dla praconików

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Szkolenia dla praconików

Post autor: Zocha »

Jak dla mnie każde szkolenia to bardzo dobry pomysł. A prowadząc własną firmę, chcemy mieć wykształconych pracowników, dlatego warto organizowac dla nich takie https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ zamkniete szkolenie. Gdy odpowiednio ich przeszkolimy więcej będą mieć pomysłow i bedą bardziej efektywni.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: Mirra »

A czy robicie sobie czasami jakieś szkolenia na własną rękę? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar-Group na jej stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać do wyboru są tam szkolenia z wielu różnych branż i kategorii, więc sądzę, że każdy z Was powinien znaleźć coś dla siebie ;)
Marcyś83

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: Marcyś83 »

Firma, w której pracuje zorganizowała dla nas podobne szkolenie, dotyczyło nowoczesnych technik sprzedaży u handlowca. Szczegóły możecie podejrzeć tutaj https://circinus.pl/oferta/szkolenia-ot ... andlowiec/. Szkolenie było bardzo ciekawe i cały zespół bardzo się zaangażował - efekty tego widzimy w wynikach sprzedaży :)
Paweł Piotr

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: Paweł Piotr »

W mojej firmie pojawia się dość dużo błędów w księgowości i w deklaracjach podatkowych. Myślę, że głównie wynika to z niewiedzy pracowników. Wykupiłem więc szkolenie, które przedstawia wymogi jpk . Jak się okazuje są do tego programy, które wyłapują błędy i ułatwiają funkcjonowanie całej firmy.
pęciak

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: pęciak »

A są na przykład u was w firmie organizowane tego typu szkolenia językowe https://hutchinson.org.pl/oferta/szkole ... -jezykowe/ ? Moim zdaniem to akurat bardzo ważne bo to niezwykle przydatna umiejętność szczególnie w tych czasach. Warto organizować
węgorzer

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: węgorzer »

Ja moim pracownikom zrobiłem tutaj https://cgwisdom.pl/ kursy z grafiki i projektowania. Moja firma oferuje też takie usługi właśnie więc chciałem żeby byli do tego profesjonalnie przygotowani. A tam właśnie można takie kursy sobie wykupić, jak się tym interesujecie też to polecam.
kovacek

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: kovacek »

Dostępnych jest wiele opcji szkoleniowych, ale wybór różni się w zależności od branży. Jeśli chcesz rozwijać się w branży kosmetycznej, możesz sprawdzić szkolenie medycyna estetyczna szczecin oferowane przez Centrum Medycyny Estetycznej[/url] w Szczecinie.
ODPOWIEDZ