Szlachetny Gest

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Laura
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2019, 12:19

Szlachetny Gest

Post autor: Laura »

Ostatnio zaczęłam się interesować charetatywnym wsparciem dla najmłodszych. Póki nie zgłębi się tego tematu, to nie wiesz, ile dzieciaczków potrzebuje pomocy :( a Wystarczy tak niewiele. Istnieje bardzo fajna fundacja, która udziela wsparcia dla rodzin, w których jest chorujące poważnie dziecko http://szlachetnygest.pl/ . Regularnie wspieram ich akcje i Wam też polecam!
Awatar użytkownika
tulinka
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:40

Re: Szlachetny Gest

Post autor: tulinka »

Ja akurat w tym roku przeznaczyłam swój 1 % na tą własnie fundację http://szlachetnygest.pl/ a dowiedziałam się o niej od znajomej z pracy, bo jej siostra ma własnie chore dziecko, gdzie są zbierane pieniążki na leczenie i operacje, a wiadomo wszystko kosztuje, a nie każdą rodzinę stac na to. Warto pomagać w miarę możliwości.
Awatar użytkownika
bezz
Posty: 99
Rejestracja: 03 cze 2019, 19:36

Re: Szlachetny Gest

Post autor: bezz »

tulinka pisze: ↑05 cze 2019, 10:03 Ja akurat w tym roku przeznaczyłam swój 1 % na tą własnie fundację http://szlachetnygest.pl/ a dowiedziałam się o niej od znajomej z pracy, bo jej siostra ma własnie chore dziecko, gdzie są zbierane pieniążki na leczenie i operacje, a wiadomo wszystko kosztuje, a nie każdą rodzinę stac na to. Warto pomagać w miarę możliwości.

My z mężem także przekazaliśmy swój 1% na Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/, a dowiedzieliśmy się o niej zupełnie przez przypadek gdyż tak dużo nie słychać o tej fundacji a szkoda bo bardzo dużo robi dla tych dzieci by mniej cierpiały
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 24
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Szlachetny Gest

Post autor: Bercia »

Z cala rodziną gorąco wspieramy misję Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ i śledzimy wszystkie akcje, które organizuje. Musi nadejść w końcu taki moment, że uda nam się zatrzymać cierpienie dzieci, które nie pozwala im nawet żyć.
ODPOWIEDZ