Tablet czy telefon do nauki zdalnej?

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Gośka

Tablet czy telefon do nauki zdalnej?

Post autor: Gośka »

Jakie rozwiązanie lepiej sie u Was sprawdza? Tablet czy telefon? Komputer póki co nie wchodzi w grę, córka jest w zerówce, nie wiem ile ta nauka zdalna potrwa, więc nie chciałabym wydawać tysięcy.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Leoś

Re: Tablet czy telefon do nauki zdalnej?

Post autor: Leoś »

A nie lepiej mieć porządny komputer? Na przykład zakupić i kompa i monitor porządny http://hhstyle.pl/jaki-monitor-do-gier-wybrac/ i dzieci będą mieć i do nauki zdalnej i potem do rozrywki, do grania czy tam do oglądania filmów i seriali :) chyba lepsze rozwiązanie co nie?
łebski

Re: Tablet czy telefon do nauki zdalnej?

Post autor: łebski »

Kurde ogólnie wydaje mi się że tablet będzie praktyczniejszy bo większy. No i będzie lepiej można z kamerki korzystać chyba. Sa też takie tablety graficzne https://solectric.sklep.pl/tablety-graficzne-huion no i one też się mogą przydać. Wiele osób teraz z nich korzysta w pracy i szkole
Awatar użytkownika
parada
Posty: 62
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:05

Re: Tablet czy telefon do nauki zdalnej?

Post autor: parada »

Nie ważne czy do nauki czy do pracy musisz mieć też na takim urządzenie antywirusa i odpowiedni bezpieczny komunikator https://cyfrowa.rp.pl/it/54382-polski-k ... erty-plusa dzięki któremu wszelkie rozmowy i wiadomości są szyfrowane
Awatar użytkownika
teta
Posty: 51
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:20

Re: Tablet czy telefon do nauki zdalnej?

Post autor: teta »

Zdecydowanie najlepiej wybrać iPhona. Pomyślcie koniecznie o tego typu rozwiązaniu. Będzie służył do wykonywania wielu zadań. Warto zainwestować w naprawdę dobry i sprawdzony sprzęt, który spełni wszelkie wasze oczekiwania. Tutaj https://idream.pl/iphone/iphone-se-2-generacja.html na spokojnie się zerknijcie.
Violuś

Re: Tablet czy telefon do nauki zdalnej?

Post autor: Violuś »

Uważam ,że ani jedno ani drugie urządzenie nie specjalnie nadaje się do dobrego pobierania nauki zdalnej. Obydwa urządzenia są raczej mobilne ale są też bardzo dobre. Pamiętajmy też ,że mogą one się łatwo uszkodzić albo po prostu ulec awarii , zresztą tak samo jak smartfony czy laptopy. Warto mieć namiar na sklep z dobrymi jakościowo częściami do tych urządzeń - https://gsm.quadra-net.pl/kurs-naprawy- ... ,24,39.htm .Warto też się dowiedzieć jak te urządzenia naprawić we własnym zakresie.To spore oszczędności.
kaminskkki

Re: Tablet czy telefon do nauki zdalnej?

Post autor: kaminskkki »

Tablet ma niby większy wyświetlacz ale jednak są mniej intuicyjne niż telefony więc uważam, że telefon. Najlepiej jakiś Apple, może iPhone? 13 - https://businews.pl/iphone-13-kiedy-premiera-8097/ ma super parametry, jest też dostępny w różnych wariantach jeśli chodzi o parametry i tez w różnej kolorystyce, na pewno młodzieży się spodoba ;)
jess039

Re: Tablet czy telefon do nauki zdalnej?

Post autor: jess039 »

Uważam, że to indywidualna kwestia każdego, bo każdemu inaczej korzysta się z różnych urządzeń. Najważniejsze jest dobre połączenie z internetem. Zastanawia mnie operator https://otvarta.pl/ , dlatego wydaje mi się, że warto zwrócić uwagę na jego usługi. Co uważacie? Może ktoś korzystał?
ODPOWIEDZ