Wielorazowe pieluchy

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Obina_66
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:58

Wielorazowe pieluchy

Post autor: Obina_66 »

Co możecie mi powiedzieć na temat wielorazowych pieluch? Czy faktycznie są dobrą alternatywą dla zwykłych pampersów? Przede wszystkim - jakiego producenta pieluszki polecacie przetestować? :)

dj a-1
Awatar użytkownika
hermana1994
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 21:15

Re: Wielorazowe pieluchy

Post autor: hermana1994 »

Dla mnie najlepsze są pieluszki od Mommy Mouse. Kupisz też u nich wkłady chłonne i inne akcesoria. Super jakość i dobra cena. Są też wygodniejsze i przyjazne dla skóry dziecka. Do zwykłych pieluch na pewno nie wrócę.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 103
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:03

Re: Wielorazowe pieluchy

Post autor: Marko33 »

Ale to zależy od tego, do czego mają Wam służyć te pieluchy. Jeśli mówimy o przewijaniu dziecka, to zdecydowanie polecam pieluszki jednorazowe, bo to zdecydowanie najlepsza opcja. Przy czym jeśli potrzebujecie pieluchy do aspektów higienicznych, to jak najbardziej warto postawić na takie produkty jak https://allegro.pl/produkt/pielucha-fla ... 46d362569e Jeśli jeszcze z tego nie korzystacie, to na pewno będziecie pozytywnie zadowoleni z tego, jak bardzo może być to dla Was pomocne.
uzbekiś

Re: Wielorazowe pieluchy

Post autor: uzbekiś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.sensillo.pl/
ODPOWIEDZ