Wyposażenie do przedszkola

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Pelagia-85
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 1:45

Wyposażenie do przedszkola

Post autor: Pelagia-85 »

Cześć, orientujecie się może, w jakim sklepie internetowym mogłabym zamówić takie rzeczy jak zabawki czy materiały edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym? Potrzebujemy się nieco doposażyć, dlatego pytam :)
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 3:04

Re: Wyposażenie do przedszkola

Post autor: dalia »

Na igom.com.pl mają pokaźny wybór fajnych zabawek i materiałów edukacyjnych. Dla przedszkolaków i nie tylko, bo zaopatrują się też u nich szkoły podstawowe i średnie. Polecam, bo mają chyba najlepsze ceny na rynku.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Wyposażenie do przedszkola

Post autor: Mirra »

Moim zdaniem w przedszkolu, podobnie jak w szkole, przydadzą się również tablice. Jeśli chodzi o tablice magnetyczne, to w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... yczne.html znajdziecie całkiem spory ich wybór po niewygórowanych cenach :) Polecam się tam rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
Placha
Posty: 71
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Wyposażenie do przedszkola

Post autor: Placha »

Odpowiednie meble, zabawki, pomoce naukowe, w przedszkolu takie rzeczy są bardzo ważne. Wiadomo, że też posiłki muszą być smaczne i zdrowe. Ja akurat na przedszkole mojej córeczki nie mogę narzekać, we wszystkim super się sprawdzają. Te Vizja Wawer to super przedszkole.
ODPOWIEDZ