Jakie konto bankowe wybrać >

Rozmowy o gospodarce, ekonomii i sytuacji politycznej. Masz uwagi, którymi chciałbyś się podzielić w innymi? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
nunus
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:28

Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: nunus »

Mam konto w mBanku, ale potrzebuje też mieć jakieś bezpłatne .Chodzi mi o takie konto które jest całkowicie za darmo i nie ma żadnych ukrytych opłat. polcicie coś ?
Awatar użytkownika
tulinka
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:40

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: tulinka »

A przeglądałaś sobie w necie ranking kont ? Tam znajdziesz w takim rankingu zestawienie wszystkich banków, zobaczysz która oferta będzie dla ciebie korzystna. Ja od siebie mogę zaproponować ci żebyś sobie an spokojnie przejrzała tutaj oferty banków https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-osobistych w ten sposób bedzie ci łatwiej podjąć decyzje.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: Zocha »

Konto bankowe to, odpowiedzialna decyzja. Sama chciałabym teraz zmienic konto bankowe na bardziej praktyczne, dlatego zastanawiam się nad tym kontem https://bitbay.net/pl/konto-osobiste , bo od razu mają tutaj wymianę kryptowalut a robi się to teraz coraz bardziej popularne.
Awatar użytkownika
killer
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2020, 10:28

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: killer »

Czy możecie mi polecić jakieś konto bankowe dzięki któremu wykonam tani przelew do polski z różnych krajów europejskich. Zależy mi na tym bym nie tracił tyle cebulionów.
Awatar użytkownika
Lidia
Posty: 54
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:17

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: Lidia »

Takich decyzji nie można podejmować na szybko i pochopnie. Na samym początku należy zapoznać się z różnymi ofertami, ale także można na ten temat poczytać sobie tutaj http://www.nowapolitologia.pl/konto-fir ... -dla-firm/ jest tutaj wiele potrzebnych informacji, a po przeczytaniu tego poradnika jestem pewna, że nie będziesz mieć żadnych wątpliwości.
Sławomir

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: Sławomir »

W przypadku zakładania konta osobistego należy zwrócić uwage na kilka istotnych kwestii, dlatego osobiście chciałbym Wam polecić strone https://alebib.pl/ranking-kont-osobistych/. Wszystko zależy od Waszych potrzeb oraz preferencji. Co sądzicie o poradach ze strony?
Halinuś

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: Halinuś »

Zanim zajmiemy się zakładaniem konta, może warto zapoznać się z naszymi wydatkami, tak aby zmaksymalizować dochody i móc odkładać w banku jeszcze więcej! Co ciekawe nawet małe urządzenia kuchenne mogą pobierać ogromne ilości energii elektrycznej. Doskonale przedstawia to ten wpis: https://krzyk4m.wixsite.com/finanse/pos ... pr%C4%85du
ena

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: ena »

Jeżeli chcecie wziąć kredyt lub założyć lokatę na bardzo dobrych warunkach i być pewni, że wasze środki pieniężne są bezpieczne, to moim zdaniem warto sprawdzić ofertę tego banku spółdzielczego bsraszyn.pl . Moim zdaniem mają dogodne warunki oraz naprawdę bardzo szeroką gamę ofertową, dzięki której możecie dobrać ofertę do waszych oczekiwań jak i wymagań.
Rabin

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: Rabin »

Przed otwarciem konta bankowego na Litwie, konieczne jest zgromadzenie wymaganych dokumentów. Zgodnie z informacjami zawartymi na https://praktyczna-wiedza.pl/biznes-i-f ... krajowcow/ do najważniejszych należą ważny paszport lub dowód osobisty oraz, w niektórych przypadkach, dokument potwierdzający adres zamieszkania.
Warkot

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: Warkot »

Legalność WIBOR jako wskaźnika finansowego jest bezdyskusyjna, co wynika z przestrzegania przez niego międzynarodowych standardów i regulacji rynkowych. Jego rola w ustalaniu oprocentowania kredytów i innych produktów finansowych jest kluczowa dla stabilności rynku. Szczegóły dotyczące funkcjonowania i legalności WIBOR można znaleźć na stronie https://nettg.pl/gornictwo/203420/wibor ... i-legalnym co jest zalecanym źródłem informacji.
Kermit

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: Kermit »

WIBOR to narzędzie, które nie tylko pomaga bankom w ustalaniu stóp procentowych dla kredytów, ale również stanowi wskaźnik ogólnej kondycji rynku. Jego wartości są ściśle monitorowane przez specjalistów rynku finansowego, co jest niezbędne do zrozumienia trendów gospodarczych. Dla bardziej szczegółowych informacji, warto odwiedzić https://mylomza.pl/artykul/wibor-posiad ... sc/1541106 gdzie można znaleźć obszerne analizy.
ODPOWIEDZ