Jakie konto bankowe wybrać >

Rozmowy o gospodarce, ekonomii i sytuacji politycznej. Masz uwagi, którymi chciałbyś się podzielić w innymi? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
nunus
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:28

Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: nunus »

Mam konto w mBanku, ale potrzebuje też mieć jakieś bezpłatne .Chodzi mi o takie konto które jest całkowicie za darmo i nie ma żadnych ukrytych opłat. polcicie coś ?
Awatar użytkownika
tulinka
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:40

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: tulinka »

A przeglądałaś sobie w necie ranking kont ? Tam znajdziesz w takim rankingu zestawienie wszystkich banków, zobaczysz która oferta będzie dla ciebie korzystna. Ja od siebie mogę zaproponować ci żebyś sobie an spokojnie przejrzała tutaj oferty banków https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-osobistych w ten sposób bedzie ci łatwiej podjąć decyzje.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: Zocha »

Konto bankowe to, odpowiedzialna decyzja. Sama chciałabym teraz zmienic konto bankowe na bardziej praktyczne, dlatego zastanawiam się nad tym kontem https://bitbay.net/pl/konto-osobiste , bo od razu mają tutaj wymianę kryptowalut a robi się to teraz coraz bardziej popularne.
Awatar użytkownika
killer
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2020, 10:28

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: killer »

Czy możecie mi polecić jakieś konto bankowe dzięki któremu wykonam tani przelew do polski z różnych krajów europejskich. Zależy mi na tym bym nie tracił tyle cebulionów.
Awatar użytkownika
Lidia
Posty: 54
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:17

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: Lidia »

Takich decyzji nie można podejmować na szybko i pochopnie. Na samym początku należy zapoznać się z różnymi ofertami, ale także można na ten temat poczytać sobie tutaj http://www.nowapolitologia.pl/konto-fir ... -dla-firm/ jest tutaj wiele potrzebnych informacji, a po przeczytaniu tego poradnika jestem pewna, że nie będziesz mieć żadnych wątpliwości.
Sławomir

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: Sławomir »

W przypadku zakładania konta osobistego należy zwrócić uwage na kilka istotnych kwestii, dlatego osobiście chciałbym Wam polecić strone https://alebib.pl/ranking-kont-osobistych/. Wszystko zależy od Waszych potrzeb oraz preferencji. Co sądzicie o poradach ze strony?
Halinuś

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: Halinuś »

Zanim zajmiemy się zakładaniem konta, może warto zapoznać się z naszymi wydatkami, tak aby zmaksymalizować dochody i móc odkładać w banku jeszcze więcej! Co ciekawe nawet małe urządzenia kuchenne mogą pobierać ogromne ilości energii elektrycznej. Doskonale przedstawia to ten wpis: https://krzyk4m.wixsite.com/finanse/pos ... pr%C4%85du
ena

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: ena »

Jeżeli chcecie wziąć kredyt lub założyć lokatę na bardzo dobrych warunkach i być pewni, że wasze środki pieniężne są bezpieczne, to moim zdaniem warto sprawdzić ofertę tego banku spółdzielczego bsraszyn.pl . Moim zdaniem mają dogodne warunki oraz naprawdę bardzo szeroką gamę ofertową, dzięki której możecie dobrać ofertę do waszych oczekiwań jak i wymagań.
Rabin

Re: Jakie konto bankowe wybrać >

Post autor: Rabin »

Przed otwarciem konta bankowego na Litwie, konieczne jest zgromadzenie wymaganych dokumentów. Zgodnie z informacjami zawartymi na https://praktyczna-wiedza.pl/biznes-i-f ... krajowcow/ do najważniejszych należą ważny paszport lub dowód osobisty oraz, w niektórych przypadkach, dokument potwierdzający adres zamieszkania.
ODPOWIEDZ